Vicevi

Vicevi

Član
emir_89 je napisao(la):
gogoly je napisao(la):
Dosao bogatas na ispit na fakultet i pita njega profesor:
- Gde je bacena prva atomska bomba?
Ovaj nema pojma i plati mu da prodje.
Sutradan dolazi seljak na isti taj ispit.
- Gde je bacena prva atomska bomba?
... - Na Hirosimu i Nagasaki!

- Kada?
- 1945.
- Koliko je ljudi poginulo?
- Tri miliona!
- Imena, kolega, imena!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

ne bih ga ni ja pustio, kako ce PRVA biti bacena na dva grada?? :D :lol:

nije ga pitao gdje su bacene obje, nego gdje je prva :icon_biggrin:

Upravu si druze ;) , nisam ni obracao paznju na pitanje sam copy/paste :lol:
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Neko je napravio gresku u pisanju vica :D

Ulazi u kafanu dedica i drekne: - Ima li ko jači od mene? - Ima! - povikaše petorica mladića. - Ajte, pogurajte mi traktor, ne mogu da ga upalim:lol:

Tata tata zasto baka stalno cita bibliju?
Suti sine baka se priprema za prijamni ispit!;)

zašao Bosanac na ispit na medicinskom fakultetu.Profesor ga upita:"Kolega, da li mi možete odgovoriti šta je to bakterija?"Bosanac razmisli koju sekundu, pa reče:"Tačno objašnjenje na latinskom ne znam kazat.... Profesor će na to:"Pa dobro, hajde objasnite to na bosanskom, samo da je tačno."I odgovori Bosanac ovako:"Bakterija je šejtan baja koja živi u havi i kad uđe u insana i ufati fursata ne odeš li hećimu za heftu dana ne gine ti dženaza":lol:
 
Član
Kad smo kod Bosanaca evo jedan:

Sta radi Bosanac kad zavrsi ekonomski fakultet?

Prenese skelu na medicinski.:lol::lol:
 
Član
Dosla plavusa polagat vozacki. UCITELJ:kako se pali motor? PLAVUSA:mogul ja svojim rijecima? UCITELJ:naravno. PLAVUSA:brnnnnn , brnnnnnnnnnnnnn .. (ovaj je bolji kad se ispirca) :lol:
 
Član
ado_d je napisao(la):
Dosla plavusa polagat vozacki. UCITELJ:kako se pali motor? PLAVUSA:mogul ja svojim rijecima? UCITELJ:naravno. PLAVUSA:brnnnnn , brnnnnnnnnnnnnn .. (ovaj je bolji kad se ispirca) :lol:

U jebmti tops upade :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
evo jedan i od mene.. al je bolestan! :
bozic je... brat i sestra otpakivaju poklone.. sestra je dobila haljinice, sminku, barbike i jos puno toga.. a brat samo Jo-Jo.. sestra zeza brata " ti si samo dobio Jo-Jo ja dobila sve ovo " a brat promrmlja " yah,, netko ima Jo-Jo a netko ima Leukemiju" ...
 
Član
Dođe Haso Muji i kaže mu:Mujo,Fatu je napo nedvjed!!! A Mujo odgovori:Sam ju je napo, pa nek se sam i brani!!!
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Dođe Haso Muji i kaže mu:Mujo,Fatu je napo nedvjed!!! A Mujo odgovori:Sam ju je napo, pa nek se sam i brani!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Pavel_Nedved_pic.jpg
 

187

Član
Tri miša sjede za šankom i piju tekilu.

Prvi miš popi tekilu, lupi čašom o šank i kaže: 'Ja sam toliko hrabar da svaki dan otkinem malo mišijeg otrova i žvačem ga.'

Drugi ga miš pogleda, popi dvije tekile, lupi čašom o šank i kaže: 'Ja sam toliko hrabar da svaki dan odem do mišolovke, dignem prečku i malo se bildam na njoj. '
... ...
Treći ih miš pogleda, popi tri tekile, lupi čašom o šank te krene prema vratima. Dva ga miša u čudu gledaju: 'Kuda ćeš ti?'
'Idem je*at mačku.'
 
Top