Vicevi

Vicevi

Član
Došao Mujo u bolnicu i razgovara sa medicinskom sestrom. Prije nego što joj pokaza svoj problem kaže joj:
- “Medicinske sestre se ne smiju smijati pacijentima.”
- “Naravno da se neću smijati, ja sam profesionalna medicinska sestra i u više od dvadeset godina se nikad nisam smijala pacijentu.”
- “U redu onda”, kaže Mujo i skine hlače, otkrivajući najmanju stvarčicu koju je sestra ikada vidjela. Dužinom i širinom, nije mu veći ni od male AAA baterije.
Sestra nije mogla izdrzati pa se malo po malo počela podsmijavati, a onda gotovo i pala na pod od smijeha.
Nakon nekoliko minuta sestra došla sebi i izvine se Muji.
- “Izvinite, tako me je žao, ne znam šta je došlo preko mene. Obećavam da se to neće ponoviti. Sada mi recite, šta je problem?”
- “Nateko mi je”, odgovorio Mujo.
 
Član
Dođe Muja u Mercedesu u Beograd i parkira se pored skupstine. Dođe njemu policajac i kaze: "Gospodine, ne možete tu parkirati, tu su vam Tadic,Nikolic, Mrkonjic, Velja Ilic, Kostunica...".
A Mujo mu odgovori: "Nema veze, imam ja alarm"
 
Član
Otišao Mujo u Njemačku i šalje Fati telegram: 'Iskopaj onaj mitraljez, podmaži ga i vrati ga na isto mjesto.'
Vidi to poštar i odnese u policiju. Policija dođe, prekopa vrt i ne nađe ništa.
Šalje Mujo Fati drugi telegram: 'Ako je policija prekopala vrt, posadi krumpir.'
 
Član
Umrli Mujo i Suljo za isti dan,u isto vrijeme..I dosli pred Boga i Bog posalje Muju u Dzenet a Sulju u Dzehenem,i oni se pocnu buniti,pitaju Boga zasto to kad su citav zivot bili zajedno,,iste stvari radili i zasto da ih sad razdvaja,ali nisu dobili odgovor na to nego odu gdje su i poslati....Prodje neko vrijeme i zamoli Mujo Boga da mu ispuni zelju da se vidi sa suljom na onom raskrescu gdje su se rastali,i Bog mu to ispuni..I nasli se oni...
Pita Mujo:
-Suljo kako ti je u dzehenemu ?
Suljo: pa dobro je,ima puno raje,pije se,ima cura,nego Mujo kako je tebi u dzenetu ?
Mujo: ma nikako,dosadno...
Suljo: kako bolan dosadno,ti u Dzenetu i nije ti dobro i dosadno ti,a ja u dzehenemu i meni fino,kako to ?
Mujo: pa kako bolan nece biti dosadno,sami ja i Muhamed A.S

(tobejarabi) :D
 
Član
_nerko_ je napisao(la):
Umrli Mujo i Suljo za isti dan,u isto vrijeme..I dosli pred Boga i Bog posalje Muju u Dzenet a Sulju u Dzehenem,i oni se pocnu buniti,pitaju Boga zasto to kad su citav zivot bili zajedno,,iste stvari radili i zasto da ih sad razdvaja,ali nisu dobili odgovor na to nego odu gdje su i poslati....Prodje neko vrijeme i zamoli Mujo Boga da mu ispuni zelju da se vidi sa suljom na onom raskrescu gdje su se rastali,i Bog mu to ispuni..I nasli se oni...
Pita Mujo:
-Suljo kako ti je u dzehenemu ?
Suljo: pa dobro je,ima puno raje,pije se,ima cura,nego Mujo kako je tebi u dzenetu ?
Mujo: ma nikako,dosadno...
Suljo: kako bolan dosadno,ti u Dzenetu i nije ti dobro i dosadno ti,a ja u dzehenemu i meni fino,kako to ?
Mujo: pa kako bolan nece biti dosadno,sami ja i Muhamed A.S

(tobejarabi) :D


Ja sam ga čuo u malo drukčijoj verziji.. ali dobar je
 
Član
Juri seksualni manijak djevojku ulicom i viče: - Dođi da mi pušiš *****! Djevojka bježi, a manijak za njom ponavlja: - Dođi da mi pušiš *****! Bježi tako devojka, bježi i naleti na pandura. Sva uzrujana kaže: - Onaj manijak me juri da mu pušim *****! Na to se pandur okreće prema manijaku, vadi pendrek i uzvikne: - Nemoj da ti ja pušim *****!

Otišla dva ciganina na bazen, pa se jedan popeo na skakaonicu od deset metara, a drugi na pet metara. Ovaj sa petice pogleda na gore:
• Au, bre, Asim, odavde izgledaš k'o orao.
• Što, je l' zbog građe? - ponosito će Asim.
• Ma ne, bre, budalo, nego zbog noktiju

Rešili Englez, Francuz i Bosanac da se zaposle u CIA.Prijave se na konkurs i oni ih tamo bace kroz najžešće testove: snalaženje u prirodi, glad, žeđ, borba prsa u prsa, čuvanje tajne, i na kraju kad su sva trojica prošli dolaze do finalnog testa. Dovedu im žene, stave ih u određene prostorije a njima daju pištolje i kažu im da ih ubiju.
Prvi Englez ulazi unutra, vadi pištolj, repetira, uperi ga u ženu, oće-neće, i kaže:
• Ma ne mogu. CIA je CIA al' žena je preča.
Drugi ulazi Francuz. Vadi pištolj, repetira i nišani, al' ni on ne može.
Ulazi Bosanac unutra. Čuje se bam-bam-bam a posle toga lomljava, ciča, vika i posle pet minuta izlazi on sav krvav i kaže:
•Konji jedni, dali mi ćorke, pa sam morao da je dokrajčim stolicom!

Vodi policajac nekog čoveka u zatvor. Čuje se galama. Pita on policajca:
• Kakva je to galama?
• Ma, kolege izvršavaju smrtnu kaznu na električnoj stolici.
• A zašto osuđenik toliko viče?
• Nestalo struje pa ga dovršavaju na sveću.

Sjedi djevojka u invalidskim kolicima u kafiću i prilazi joj dječko kome se svidjela.
Nakon upoznavanja, dogovore se da sutra odu u park. Dok je gurao kroz park, pričali su kako bi mogli da vode ljubav! Ona mu predloži:
- Hajmo do onog drveta, ti me podigni da se uhvatim za granu, a ti uradi šta treba!
On je poslušao...
Kada su završili, on je vrati u kolica i odvede je kući. Kad iz kuće istrčava njena majka, i počinje da grli dječka!
- Hvala ti sine što si je vratio kući!
- Pa naravno da ću je vratiti, svašta!
A majka odgovara:
- Ima sine mangupa! Jebu i ostave, po tri dana visi na drvetu ...

(zbog ovog zadnjeg me Boga stid xD )
 
Član
Granični policajci uče engleski http://tuzlalive.ba/portal/2010/02/granicna-policija-bih-uci-engleski-jezik-stop-or-aj-vil-sut/
 
Top