Vicevi

Vicevi

Član
Jedan stari, mozda neko nije citao ili slusao..

Zene. Nista nije tesko, kao to da ih razumes :D
by Osmeh - jedina kriva linija koja moze ispraviti mnoge stvari :) u Četvrtak, Februar 3, 2011 u 2:15 poslije podne

Hodao čovek plažom i ugleda lampu. Protrlja je da je očisti od pjeska, kad, koje li sreće, pojavi se duh i reče:

- Dobro, dobro, oslobodio si me iz lampe i znaš kako već dalje ide. Ali ovo je već treci put ovaj mesec i već ste mi dosadili pa... se možeš oprostiti od tri želje. Možeš tražiti samo jednu.

Čovek duboko razmisli ...i... reče:

- Evo vec dvadeset godina živim u Americi i voleo bih da posetim stari kraj. Ali aviona se užasno bojim, a na brodu imam morsku bolest. Možeš li mi izgraditi most preko okeana da mogu otići kolima.

Duh se nasmeja i reče:

- To je nemoguće. Zamisli koliko ljudi samo treba da se most izgradi, kako uopšte da stubovi dohvate dno Atlantika. Zamisli drugu želju.



Čovek se zamisli duboko i reče:

Voleo bih da mogu da razumem žene... da mogu da znam šta one osećaju, šta misle kad iznenada zaćute... da znam zašto plaču... da znam šta one zbilja žele kad kažu "ma ništa"... da znam kako da ih usrećim.

Duh reče:

- Hoćeš li most sa dve ili četiri trake
 
Član
Dosao Hitler kod Boga, i moli on njega da ga vrati na zemlju samo jos 1 dan. Kaze, mora jos samo dve stvari da uradi.
Gleda Bog, i razmislja koje bi to dve stvari jos mogle biti, pa kaze:
Ajde vraticu te, ali moras reci koje dve stvari moras da uradis?
Kaze Hitler: da ubijem 500 000 Jevreja, i jednog Danca.
Bog: pa pobogu, zasto tog jednog Danca?
A kaze Hitler: Vidis Boze da i tebe boli k...c za Jevreje...
 
Član
Mladic, izgubljen u sumi, luta okolo i na kraju nailazi na jednu kucicu.
Vrata mu otvara jedan stari Kinez sa dugom bradom.

- "Izgubio sam se", rece mladic. "Mogu li prespavati kod vas?"

- "Naravno", rece Kinez, "ali pod jednim uvjetom.

- Ako makar taknes moju kcerku, primijenit cu na tebi tri najstrasnije metode
kineskog mucenja."

- "U redu", rece mladic, i ude unutra.

Malo prije vecere, starceva kcerka je sisla niz stepenice.
Bila je mlada i vrlo lijepa. Ocigledno joj se mladic svidio, jer nije mogla
oka skinuti s njega za vrijeme jela.
Medutim, sjetivsi se sto je starac rekao, mladic ju je ignorirao i otisao poslije vecere u krevet.
Ipak, nije mogao izdrzati i te noci se usuljao u njenu sobu i proveli su
noc zajedno.


U zoru, vratio se u svoju sobu, izmoren ali sretan. Probudivsi se, osjetio
je pritisak na grudima.

Otvorio je oci i vidio ogromnu stijenu na grudima. Na plafonu je bila
poruka:

- "Kinesko mucenje #1: Velika stijena na grudima."

- "Jako mi mucenje", pomisli mladic. "Ako je to najbolje sto starac moze
smisliti, nema problema."

Podigao je stijenu, otisao do prozora i bacio je van. Na zidu pored prozora
ugledao je drugu poruku:


- "Kinesko mucenje #2: Stijena vezana za lijevo jaje."
U panici, mladic pogleda dolje i shvati da se konopac skoro zategao.

Misleci da je bolje imati nekoliko slomljenih kostiju neko biti kastriran,
on skoci kroz prozor za stijenom.


Dok je padao, na zemlji ispred kuce ugleda trecu poruku:

- "Kinesko mucenje #3: Desno jaje vezano za nogu od kreveta ."
 
Član
Primetio pop da mu u crkvi nestaju pare sa ikona, odnosno da neko krade, ali nikako ne moze da uhvati ko je... Svaka sumnja se svodila na njegovog pomocnika, ali mu je to bilo malo verovatno, jer ko bi posumnjao na svog bliznjeg. Tako pop resi da se jedno vece posle praznika popenje spolja na visoki prozor i da spolja gleda ko mu se uvece prikrada i uzima pare.
Kad tako u neka doba cuju se crkvena vrata kako se otvaraju i pop posmatra ko bi to mogao biti, dok.... ulazi mladic, njegov pomocnik sa torbom i pocinje uzimati pare sa ikona krisom i tiho kako ga niko nebi cuo.
A onda se javi ovaj odozgo:
- MLADICU, ZASTO KRADES PARE SA IKONA ? (ljutito)
pomocnik se prepade i zavice:
- KO JE TO GORE???
- OVDE BOG!!!!

- MA IDI U PIC*U MATERINU, PREPADOH SE, JA MISLIO POP!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
Vozi lik BMW-a i zabije se u kontejner, iznerviran izlazi iz auta da vidi štetu, a u istom trenutku izlazi i ciga iz kontejnera i kaže:- "Brate, hoćeš da se dogovorimo ili da zovem muriju?!"
 
Član
Ko bi pomislio?

Razmak izmedju tracnica na zeleznicama u SAD-u je tacno 4 stope i 8,5 palaca (incha).

Zasto toliko?

Zato sto je toliki razmak izmedju zelezničkih tracnica britanske zeljeznice. Budcii da su zeleznice u SAD-u poceli graditi Englezi, upotrijebili su i u Americi istu meru.

A zasto u Engleskoj upotrebljavaju tu meru?

Zato sto su prvi vagoni u Engleskoj izradjeni u radionici koja je prije izrade vagona proizvodila kocije. Za zeljezničke vagone su upotrijebili isto podvozje koje su prije koristili za kocije.

Zasto su za podvozja kočija upotrebljavali bas tu mjeru (4 stope i 8,5 inca)?

Zato sto je razmak tockova na kocijama bio prilagođen starim europskim cestama koje su imale tu sirinu.

Zasto su ceste imale tu dimenziju?

Zato sto su cestovne putove napravili stari Rimljani za svojih osvajackih pohoda. Njihove dvokolice sa konjskom zapregom imale su tu meru.

A zasto su rimske dvokolice imale bas tu meru?

Zato sto su zapregu konstruirali tako, da je bila siroka tacno onoliko koliko su zahtevale dve konjske guzice.


Konacno:

Americki Space shuttle ima dva rezervoara za gorivo (SRB - Solid Rocket Booster), koje izradjuje firma Thiokol u saveznoj drzavi Utah. Inzenjeri koji su projektirali rezervoare hteli su napraviti sire, ali su bili ograniceni sirinom zeljeznickih tunela, kojima je prolazio vlak sa rezervoarima. Sirina tunela je odredjena razmakom tracnica.


Zakljucak:

Najnapredniji primer americke tehnologije je zasnovan na temelju sirine guzice rimskoga konja!
 
Član
Sada se evo mogu sjetiti samo ovoga :cool:
Bila su ti dva balona jedan je bio zuti a drugi takodjer crven :lol:
 
Ide policajac ulicom i ispadne mu pola marke u šaht i gleda i kaze ne isplati se prljat i saginjat baci tako jos dvije marke i kaze E sad se isplati :lol:

dosao policajac kuci i odma galami na zenu jer je cuo da se kurva i pita gdje je kaze zena nena ma nema nikog gleda u ormar nema pogleda ispod kreveta kad ljubavnik drzi cenera u ruci i dade policajcu kaze policajac vidi stvarno ga nema :lol::lol::lol:
 
Član
jel bio :D
- Šta su to maglenke?
- To su naočare sa kojima ste iz hladnoće naglo ušli u zagrijan prostor! :lol::lol::lol:
 
Član
nije vic,al naletih na ovo na jutubu,ukomentarima

King Of Pop Michael Jackson

King of rap Eminem

King of Football Pele'

King of basketball Michael Jordan

King of boxing Muhhamad Ali

King of Masturbation my neighbour > Sulxani

:lol:
 
Top