Vibracije nakon zamjene seta kvacila sa zamajcem.

Vibracije nakon zamjene seta kvacila sa zamajcem.

Član
ako su jako blage vibracije pri kretanju i mjenjanje brzina prva druga treca moze se osjetit da nije to kako treba , mirise na fiksni, obavezno reklamacija
 
Član
Sta? Mislis da mi je uvalio fiksni jel?
vjeruj mi ne bi bio ni prvi ni posljednji put u ovoj našoj pravednoj zemlji.
Nisam jednom čuo da neko nije tražio dijelove nakon velikog servisa, pa se ispostavi da ga nisu ni uradili, pritegli samo i vozi miško, em su dobri 500 KM minimalno em im ostanu dijelovi
 
Član
ako su jako blage vibracije pri kretanju i mjenjanje brzina prva druga treca moze se osjetit da nije to kako treba , mirise na fiksni, obavezno reklamacija
E nema toga brate, sve ide znaci ko po loju apsolutno nista se ne osjeti, samo znaci kako sto sam napisao u prvoj na odvajanju kad dam samo malo gasa malo zatrese i cim pustim kvacilo skroz prestane a ostale brzine nista apsolutno, toga prije nije bilo nikako tako da znam da ne bi smjelo ni sad.
 
Član
vjeruj mi ne bi bio ni prvi ni posljednji put u ovoj našoj pravednoj zemlji.
Nisam jednom čuo da neko nije tražio dijelove nakon velikog servisa, pa se ispostavi da ga nisu ni uradili, pritegli samo i vozi miško, em su dobri 500 KM minimalno em im ostanu dijelovi
Ma dugo mi ovaj odrzava auto, nadam se da se nece ispostavit da me zajebo oduvijek je dobro radio i posten je koliko znam, al eto vidjet cemo za koji dan, rekao mi je da vozim dva-tri dana pa ako ne prestane da dodjem da reklamira zamajac tj set kompletan da se stavi novi.
 
Član
Kad u prvoj brzini nakon sto pustis KVACILo skroz, dodas gas pa pustis a ne mjenjaš , jel auto sjecne puno i osjetil se kakav luft
 
Član
Mana su lezajevi unutar mjenjaca na tim autima...dista sam ih cuo s novim kvacilom da brundaju, e ne znam na cemu su tacno lezajevi, ali su dva spojena zajedno, za osovine
 
Član
Jesil probao kretat sa malo jacim gasom - imal tad vibracija il su samo kad kreces lagano - normalno ? Ako pri nesto brzem pustanju kvacila i jacem gasu ne trza onda je vrlo vjerovatno korpa . Ne bude 100 % ravna , bude malo deformisana i zbog tog na normalnom kretanju zatrese dok ne pustis skroz kvacilo .
 
Član
Jesil probao kretat sa malo jacim gasom - imal tad vibracija il su samo kad kreces lagano - normalno ? Ako pri nesto brzem pustanju kvacila i jacem gasu ne trza onda je vrlo vjerovatno korpa . Ne bude 100 % ravna , bude malo deformisana i zbog tog na normalnom kretanju zatrese dok ne pustis skroz kvacilo .
Eh upravo to se desava cim malo vise gasa dam sve normalno bude i krene bez ista da se trese.
 
Član
Eh upravo to se desava cim malo vise gasa dam sve normalno bude i krene bez ista da se trese.

Vrlo vjerovatno je do korpe , ako vjerujes majstoru da nije ostavio staru korpu , onda ce morati ponovo skinuti set i reklamirati gdje je kupljen . Trebalo bi da ima garanciju , kad sam ja kupovao dobio sam 1 god. garanciju .
 
Član
E raja evo samo da vam javim ako nekoga zanima, majstor me zvao nakon par dana kao sto je i obecao i pitao da li je prestalo, ja sam rekao da nije ali da se jest smanjilo bez obzira rekao je da dodjem i eto zamajac ide na reklamaciju u ponedjeljak aBd se stavlja novi.
 
Top