Vi i auto ...

Vi i auto ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto neko rece...moj lijek za smirenje je moje auto...evo bas ovo ljeto sam se izvozao i navozao...lagana muzika po zelji,kad muzika dosadi onda radio i do sitnih jutarnjih sati i onda se tiho usunjam u kucu i na "slatko" spavanje...posto sam imao sitnih problema sa autom moja voznja je pretezno bila gradska...tako da su me neke patrole i zapamtile,cak i rukom mahale kad prodjem,jbga samo po koji prolaznik na cesti...to je bolan zivot,i kad neko pita kako mi nije dosadno...ja odmah njega pitam kako moze biti dosadno,muzika volan udobno sjediste,vjetar puse i pici...To je moja droga i za to zivim...a kada sam iznerviran e onda,auuu to je druga prica,agresivna voznja,i to sve dok ne osjetim da je sve negativno izaslo iz mene...Cak sto vise ja ne mogu da shvatim ljude kojima auto dodje kao "obicno" prevozno sredstvo,koje sluzi da ga prevede od tacke A do tacke B,moj auto je dio mene i smatram ga svojim PRIJATELJEM,koliko god to zvucalo cudno,tako je...
 
i ja volim voznju to nije normalno al jos nemam vozacke pa jedva cekam da idem na selo da se malo provozam
i kad vozim nije mi nista drugo bitno i jedino na voznju mislim
 
onaj tko voli auta i način života sa autima shvatit će koliko nama naša auta znače i koliko uživamo u njima a oni koji te nevole kao i uvijek kažu to je glupost i bacanje para ja znam što volim svoje auto i što uživam u njemu i što bacam gomile para na njega ostalo je sve suvišno pozdrav čitavoj ekipi
 
dadao_style je napisao(la):
onaj tko voli auta i način života sa autima shvatit će koliko nama naša auta znače i koliko uživamo u njima a oni koji te nevole kao i uvijek kažu to je glupost i bacanje para ja znam što volim svoje auto i što uživam u njemu i što bacam gomile para na njega ostalo je sve suvišno pozdrav čitavoj ekipi

SVAKA ti je na mjestu,CESTITAM...RESPECT;);)

P.S-zna li neko ko pjeva onu pjesmu:
"Sve su ceste moje ceste njima idem kad me boli,kilometri tuge sad su moji...itd"
 
Član
Vidis i ja kad sam sjeban i neraspolozen vozim lagano i uzivam u voznji, dobroj muzici i samo ja i dugi kilometri ispred! Kad sam ljut i kad me djevojka iznervira obicno tad najvise pati moj golf! I u vecini situacija trazim "zrtvu" da je "oderem" ma cesti ali trazim slabiaja auta ali nekad se zakacis i s necim jacim pa postane zanimljivo! I sve do onog trenutka dok ne skontam: "Zasto ti to treba, da pogines i da sjebes auto!?" Ali to se tek desi u krevetu kod kuce! :) A ja mislio samo da se meni desava da kad sam sjeban vozim lagano! "Isti se pronalaze"
 
Član
voznje mi je vise navrh glave.svaki dan u prosjeku predem min.300 KM a znam i do 700 pa mozda cak i vise tako da mi se voznja ogadila.
 
Član
Kada sam ljut, razbio bi sve sto mi stane na put...A tu prije nalazio kađo tak da mu mal produvam ventile, i onda kada se mal skuliram i dodem sebi..Onda par krugova laganini i idem doma... MERAK...
 
Član
Uuu svakako fiesta, u pravu si, zaboravio sam open prozor, vjetric da pirka...milina bozja...

I bas kako rekoste, ko ne voli auto nece ni skontati....
 
Član
Jup.. to je ljubav... nzalost... u Zenici skoro koga god znam to je raji glupost.. nema okupljanja kao u SA i slicno...

Ali ja kazem: dirni mi djevojku mozebit prezivis, dirni auto neces sigurno :D
 
Član
loodi je napisao(la):
Jup.. to je ljubav... nzalost... u Zenici skoro koga god znam to je raji glupost.. nema okupljanja kao u SA i slicno...

Ali ja kazem: dirni mi djevojku mozebit prezivis, dirni auto neces sigurno :D

Pa i nasa okupljanja nisu bas vise nesto brojna...skupi se ista ekipa koja se opija vikendom :)
 
Član
loodi je napisao(la):
Jup.. to je ljubav... nzalost... u Zenici skoro koga god znam to je raji glupost.. nema okupljanja kao u SA i slicno...

Ali ja kazem: dirni mi djevojku mozebit prezivis, dirni auto neces sigurno :D

Prvo, ja ne znam šta vam je, ja kad sam raspoložen vozim brže, tj. agresivnije. Kada sam ljut i sl. normalno, polako.

Drugo, da repliciram loodom
Meni nije glupost, ali eto, mnogo je seljaka a i neki sindromi manje sredine da sad ne pričam....
I ja kažem: nesreće se ne dogadjaju slučajno:D
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Sto neko rece...moj lijek za smirenje je moje auto...evo bas ovo ljeto sam se izvozao i navozao...lagana muzika po zelji,kad muzika dosadi onda radio i do sitnih jutarnjih sati i onda se tiho usunjam u kucu i na "slatko" spavanje...posto sam imao sitnih problema sa autom moja voznja je pretezno bila gradska...tako da su me neke patrole i zapamtile,cak i rukom mahale kad prodjem,jbga samo po koji prolaznik na cesti...to je bolan zivot,i kad neko pita kako mi nije dosadno...ja odmah njega pitam kako moze biti dosadno,muzika volan udobno sjediste,vjetar puse i pici...To je moja droga i za to zivim...a kada sam iznerviran e onda,auuu to je druga prica,agresivna voznja,i to sve dok ne osjetim da je sve negativno izaslo iz mene...Cak sto vise ja ne mogu da shvatim ljude kojima auto dodje kao "obicno" prevozno sredstvo,koje sluzi da ga prevede od tacke A do tacke B,moj auto je dio mene i smatram ga svojim PRIJATELJEM,koliko god to zvucalo cudno,tako je...
Sve si upravu, ali to neki ljudi ne shvataju ili ne zele da shvate.
Pozdrav za sve koji vole i zive za svoja auta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top