Vergla a ne pali

Vergla a ne pali

Član
Kakav ba ljudi akumulator, ne znam majke mi čudim se kako neko može pisat takve stvari ako se imalo razumije oko auta... Auto je palilo na onim najvećim minusima.... Auto vergla a čim vergla znači nije do akumulatora... Pa nisam toliki laik da ne kontam kad mi je akumulator toliko slab da jedva okrene...

Vergla najmanje 5 minuta iz nekoliko puta prije nego se isprazni... uopće nije slab toliko da bi mogao praviti probleme... kad se isprazni dođe komšija sa klemama i opet tako se mučim 10 minuta dok jedva ne sastavi nekako... onda u vožnji nekih 15 minuta trokira, neće gasa, ugasi se na semaforu ako ne nagazim na gas... U vožnji isto trokira, ono jedva ide pa odjednom kao da pročepi... Dođem tako jedva do posla, auto tu stoji preko dan i kad krenem kući sastavi na po ključa... od problema više nema ni traga sve dok ponovo ne ostane dan, dva da se ne pali...

Fazon je vjerovatno negdje oko struje al nebi vam pisao ovdje da problem nije specifičan... to mi se dešava samo kad auto stoji duže od dan da se ne pali... kad ja njega upalim i kad se on malo odradi sve radi savršeno bez i najmanjeg pčroblema sve dok ponovo ne ostane dan, dva da se ne pali...

Posebno teško upali kad je kišovito vrijeme ali opet samo ako se nije palio duže od dan... Stvarno ne znam u čemu je stvar... Mogu ja zamijenit kablove, razvodnu kapu, bombinu, svjećice, akumulator i sve redom al šta ako ne riješim problem a skrho masu para... U tome jje stvar, zato i pišem da vidim dali se neko susretao sa sličnim problemom...

Lijep pozdrav i molba za ove brzoplete: prvo pročitajte post, razmislite pa onda komentarišite... Jer ponekad su odg tako smiješni da je teško povjerovat....
 
Član
Ljudi su ti pokušali pomoći a ti ih vrijeđaš i omalovažavaš:icon_confused:Koji si ti lik brate.Koliko god tebi bili smiješni komentari nitko ti nije pisao sa lošom namjerom.Zatražio si savjet prije skoro 10 dana,a nisi prstom makao da išta sam uradiš. Eto te brate tamo,guraj auto kad neće da ti upali;)

p.s. Sve stvari i dijelove koje si nabrojao kao krivce su moguće,ali nitko ti preko foruma ne može sa sigurnosti pokazati prstom i reći to je taj dio.Skuliraj se
 
Top