Veliki Tuning Styling Show Srbija-Loznica!

Veliki Tuning Styling Show Srbija-Loznica!

Član
Srdjan krece iz Banja Luke i jos neki momci, koliko sam informisan.. Pa koji su im na putu, cujte se sa njima..
Pa se dogovorite da se nadjete i idete zajedno.... :)
 
Član
E raja volio bi ko god da ce ici i prolaziti pored Visokog, da se javi da i ja idem. I jos jednom evo pisem ako ima neko iz Sa, Ze ... Neka se javi pa da idemo zajedno.
Saljite pp.

LP.
 
Član
Povezi se drugar sa Sarajlijama koliko znam dolazi i otud neko, ima i iz Banja Luke krece par auta...

Ako hoces mogu ti poslati kontakt na fb ?
 
Član
BoroLO je napisao(la):
Povezi se drugar sa Sarajlijama koliko znam dolazi i otud neko, ima i iz Banja Luke krece par auta...

Ako hoces mogu ti poslati kontakt na fb ?

Aha OK, pa et posalji par kontakata... Pa cu kontaktirati...
 
Član
Zanimaju me klase za style.Tacnije Old school i nacionalna klasa. Sta tu spada i mozete li postaviti pravilnike za Style klase?
 
Član
Old School se zna sta je, u principu tu su oficijalna pravila... Nema sta da se kaze, svi znamo sta je old school ...

Nacionalna klasa u tu klasu spadaju nasa vozila, zastave, jugici, fice... itd ;)
 
Član
BoroLO je napisao(la):
Old School se zna sta je, u principu tu su oficijalna pravila... Nema sta da se kaze, svi znamo sta je old school ...

Nacionalna klasa u tu klasu spadaju nasa vozila, zastave, jugici, fice... itd ;)

I ja sam predpostavljao za old school. Ali sam ipak pitao :icon_smile: A za nacionalnu klasu nisam znao :icon_smile:
 
Član
E raja zao mi je sto nisam mogao doci, sprijecilo me je to sto sam imao malu nezgodu sa autom. Tacnije desnu stranu sam malo udario tako da nisam htio doci.

Vidimo se drugom prilikom.

LP.
 
Član
Dace bog, da iz godine u godinu ovaj skup posecuje sve vise ljudi :)

Sobzirom da je prvi Show :) I da je Klub bio tanak sa Finansijama jer smo na pocetku...
Ovo je pravo :)

Vidimo se dogodine, na jos lepsoj lokaciji... :D
Suma-trava-cure-auti-rostilj :D
 
Top