Veliki Tuning Styling Show Srbija-Loznica!

Veliki Tuning Styling Show Srbija-Loznica!

Član
Evo za sada najava, za koji dan dopuna... O detaljima i pravilima!

Pozivam sve clanove foruma, nase prijatelje tunere iz Bosne i Hrvacke na dvodnevno nadmetanje i prvenstveno druzenje :)


flajerboraizmenacopy.jpg
 
Član
To je izmedju Loznice i Banje Koviljace... Stara fabrika Viskoza...
Bice posle nedelje objavljeni svi detalji, i pravila styling-a ... i DB-a :)

:cool:
 
Član
Radi lakseg i boljeg kvalifikovanja za styling, i radi lakseg ocenjivanja...
I lepseg programa doslo je do izmena u styling klasama... Sto mozete videti gore na eventu :)

Pozdrav!
 
Član
pocetak: Subota (6.08) u 12h
Druzenje uz neka funny takmicenja I burnout ( za burnout mogu da se prijavi svi prisutni koji zele, bice obezbedjeno mesto za to)
paradna voznja gradom: Pocinje u 14h, krece se sa mesta okupljanja voznja do grada-kroz grad, I vracanje na mesto okupljanja. Paradnu voznju regulise saobracajna Policija Loznice.

Zurka Dj party”: Pocinje u 22h I :)))) Zabava na otvorenom uz lepe devojke I automobile, sve to ce da prati nekoliko Dj-a.

Nedelja (7.08):
Prijave za styling I db traju do 12h, kotizacija styling-a u db-a je 5e(500din) prijave se vrse na ulazu na parking.
Svi ostali koji zele da izloze svoje automobile a ne zele da se takmice ulaz se ne naplacuje.

Sexy car wash: Takodje je jedno od nadmetanja klubova, svaki klub treba da prijavi jedan svoj auto I svoje devojke koje ce da ga peru. Klub sa najboljim curama nosi kuci “nesto”.

Funny Competition: Sto se tice tog programa cisto radi zabave clanova klubova. Npr: Turiranje 1na1 (dva auta stoje jedan pored drugog, turiraju. Publika aplauzom ocenjuje koji ima bolji zvuk I sve tako na ispadanje), bacanje gume u dalj(svaki klub moze da prijavi jednog clana koji ce da za taj klub baca gumu). Ler Drag ( guranje 2 auta, 2 clana iz klubova pa ko brzi na ispadanje) I tako jos neke stvari cisto radi zabave prisutni gostiju. Itd…..

Napomena: Ucesnici u Stylingu I Db placaju kotizaciju, sve ostalo je free.
Posle celokupnog programa uvece se nastavlja opet uz Dj-a I Zurku na otvorenom :))

Smestaj: Hotel “EM” u Banji Koviljaci 1000dinara sa doruckom po osobi (rezervacije/kontakt +381 15 820 322)
Ili iznajmljivanje Apartmana od agencije po ceni od 1500dinara po apartmanu, apartmani su za vise osoba ( rezervacije/kontakt +381 62 87 56 750 )


vise informacija na mail: klubstreetlife@gmail.com

Ili se obratiti meni ovde :)
 
Član
E raja ja sam zainteresiran da idem, volio bi kad bi se skupila neka ekipa pa da odemo malo u SRB. Ukoliko neko zeli ici iz Sa. - Ze. i okolice neka mi se javi da se mozemo dogovoriti.

Nadam se da vas ima zainteresiranih. Mozete me kontaktirati na FB.
http://www.facebook.com/GeNtLo

LP.


Edit
 
Top