Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SVI NA PISTU

cnic_gsi je napisao(la):
Evo otvoren spisak! :D
CoL3-99 aka đeton :D
sandy-mo aka široko :D
cnic_gsi aka kađon :D
tibor987 aka Skodillac :D
bmw_scener aka Bendžola :D + neke njegove ekipe!
Antrax aka Astronizacija :D
Hodbina aka Pasatosaur :D
g0go :D
Laktasi i ludi oko mostara javljajte se svi dobro dosli!
Ja takodjer dolazim bila ova ili sljedeca ;)
 
Član
RE: SVI NA PISTU

samo lagano odradit cemo jedan pripremni pa onda ko i svake godine zadnju nedjelju u 2009 se okupiti da ispratimo staru godinu na dostojan nacin :) i docekamo novu sa mirisom zapaljenih guma i oktana a neko i sa smradom dizela i plina ali svjejedno bitno da je pun gas :)
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Evo otvoren spisak! :D
CoL3-99 aka đeton :D
sandy-mo aka široko :D
cnic_gsi aka kađon :D
tibor987 aka Skodillac :D
bmw_scener aka Bendžola :D + neke njegove ekipe!
Antrax aka Astronizacija :D
Hodbina aka Pasatosaur :D
g0go aka Pasatosaur mk2 :D
Moj burar aka Bendžola :D
Manda aka Corsacija :D
Mazduci aka Mraka :D
.
.
.
Idemo dalje!
A skena brate ovaj mi se dio svidja "i docekamo novu sa mirisom zapaljenih guma i oktana a neko i sa smradom dizela i plina ali svjejedno bitno da je pun gas" :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

mozda dovedem onog antonia s pugom ako mu se dadne,ja se bas pitam sto ovaj gogo nije doso kad ono on s passatom jer znam da nije bilo avdije:D
 
Početnik
RE: SVI NA PISTU

da sad ne citam sve, recite mi kad se to kontate skupiti na pisti? da vidim hocu li biti u mostaru ili blizini i to vrijeme
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Vjerovatno u nedjelju 29. ako bude kisa onda odgadjamo za nedjelju 6. ;)

I stvarno mi se svidja Scanerova ideja da ispratimo staru godinu sa mirisom guma :) :cool:
Mozda bude i koji skuterist u Nedjelju, meni ako stari nebude mogo vozit Scirocca dole onda cu i ja sa skuterom doc :) da zapalimo malo gume kako treba :cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

HONEY je napisao(la):
da sad ne citam sve, recite mi kad se to kontate skupiti na pisti? da vidim hocu li biti u mostaru ili blizini i to vrijeme

Hajde nećeš li i ti više doći da vidimo uživo kako ide golf :)
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ide bestija od Golfa...mi smo ga i sj*ali, toliko puta smo se ispalili s njim da se i ne cudim sto mu je lamela odapela...jest da je super lamela, ali i ona ima svoje granice, a ova Repina kuja kida sve zivo, ukljucujuci i nju....:D
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Jbt sta ce ovo da bude auuuuu! Kako smo poceli ajmo iznajmit pistu uzet licencu nac sponzore i race organizirat! :lol: Ajde samo se javljajte goriona je zagarantovana!
 
Član
RE: SVI NA PISTU

a kako se danas navukli oblaci, mogli bi ga mi popusit sto se tice piste ovaj vikend :icon_mad:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

tibor987 je napisao(la):
a kako se danas navukli oblaci, mogli bi ga mi popusit sto se tice piste ovaj vikend :icon_mad:

Slazem se evo kise 100% nemoze nas zaobic prognoza za nedelju kisa :icon_sad:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

po ovom http://www.weather2umbrella.com/ u nedelju vam nece biti kise a petak i subota hoce
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top