Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SVI NA PISTU

Ako će to biti 05. ili 06. decembra... onda i ja dolazim... ;)

Sada ovaj vikend... nea šanse... padaju nama ovi praznici, imam svatove... i td... ima da me nema :D
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ma antara idemo tek sljedeci tjedan ako jos netko zeli nek se prijavi da vidimo okvirno koliko nas ima a ko dođe nenajavljen dobro došo!
 
Član
RE: SVI NA PISTU

heheh ajmo trazi se jos vozila sa 1.8 i 1.6d motorom da se ja i Cole imamo s kim trkat :lol: :lol:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

BMW SCANER aka Zovite.ME.Kako_OJTE.Samo.Udarat.Nemojte
svaki vikend slobodan i raspolozen ako ko ima viska guma 14 15 16 i 17 dimenzije na felgama rado cu vam ih pokidati da je demontaza laksa :)
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ajmo rostilj ovaj vikend babucari jedni, ako bude fino vrijeme, odmah dole na pistu iudarit sa mesinom, vatrom i pivom ? Sto cekat iduci vikend zivota ti, sad treba svaki vikend fin uhvatit :cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Evo i skener je na spisku ajmo javljaj te se ja sam raspolozen mozda i buraz s bengom upane rostilj i piva i miris guma ljepota! ;););):cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

tibor987 je napisao(la):
Ajmo rostilj ovaj vikend babucari jedni, ako bude fino vrijeme, odmah dole na pistu iudarit sa mesinom, vatrom i pivom ? Sto cekat iduci vikend zivota ti, sad treba svaki vikend fin uhvatit :cool:

Svaka cast! Tako je!:cool: Jel' primate Banjalucane i Laktasane?! Valjda ce neko htjeti da podijeli trosak sa mnom do Mostara, ako ne odem za BG!
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

pratite vrijeme:icon_smile:

http://www.weatheronline.co.uk/BosniaandHerzegovina/Mostar/Day5to8.htm
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top