Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SVI NA PISTU

ma braco draga, Skoda mirovat nece...po danu nema murije toliko, jedino navecer cu moriti drugove da me vozaju heheh :cool:
 
RE: SVI NA PISTU

tibor987 je napisao(la):
ma braco draga, Skoda mirovat nece...po danu nema murije toliko, jedino navecer cu moriti drugove da me vozaju heheh :cool:

navečer se možeš isto vozat slobodno samo izbjegavaj rondo i ono stajalište kod lamine tu su stalno i naravno izlaze iz grada a ovo ostalo možeš slobodno nepamtim kad su me zaustavili u gradu ima sto godina
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ma ja slobodno mos po gradu i pazi se tamo kod Katedrale mene su tamo jednom copili na motoru, ostalo sve lagano i niko te nece dirat ;)
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Jbg kad su svi redaljku bacili red ja i na mene! Bilo je fenomenalno sto se mene tice utrka bocenja zaj*ancije pive rostilja ma svega steta ko got nije bio nezna sta je propustio! Velika pohvala MOMCIMA IZ NEUMA koji su doisli s 4 auta njih 4 2golfa GTI jedan kadett GSI i astra svaka cast ekipa veliki poZZ za vas RAFI i ekipi ostaloj cudo, i velika pohvala coletu "ćevapmajstoru koji nam je pripremio bogovski objed" Svaka cast svima koji su sudjelovali bilo je extra! Ako neko ima moju utrku s golfom 16v neka mi se javi THX Pozz svima!
 
Član
Cnic hvala na pozdravu,pozdrav i ostalim momcima i hvala na ovom naslovu :icon_redface:.Nemamo rijeci,bilo je extra,drugi put cemo pokusat dovuc odavde jos 2-3 auta,ima i jedan 16v golf.
 
Član
Super :) a sad sta mislite o onome prijedlogu ispracaj stare godine na pisti? ima li za to interesanata ili ste vec ohladili od meetova za ovu godinu :lol:
 
BHT Ovisnik
a sto bih se izdrifto,5m2 laminata bi podero:lol::lol:

ja sa za,valjda bi se sklepao do gore
 
Član
GTI FAN nemoj zezat tako je zapalili ste vas 4 i 4 auta na meet u mostar imali problema svasta nesto ali ste opet uspjeli doci stoga kapa dole za vas! cole kako dobro pravis rostilj i sljedeci ces ga put pravit :D joj ajmo ponavljat ovo sto prije brate svasta nakrcit i goriona i imas pozz od buraza! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top