Vektra i Kadet (2 u 1)

Vektra i Kadet (2 u 1)

Član
Meni jako neobično vidjeti prednji kraj od Vece na Kađi...obično sam viđao prednji kraj od Astre GSI i par sa Calibrinim prednjim krajem...veliki respect za cjelokupno odrađeni posao;)
 
Član
tek sad vidjeh temu, kad sam poceo geldat klip sa slikama moram priznat da sam bio malo skeptican na sta ce to licit, a sad kad vidjeh slike gotovog proizvoda, pozitivno sam iznenadjen kako dobro izgleda, svaka cast za trud ;)

Zanimljivo i unikatno vozilo ;)

jedino mozda steta sto je vektra otisla, mozda si mogo i na otpadu uzet samo dijelove koji su ti trebali da je ne sijeces al ako je ovako bilo jeftinije onda jos bolje :cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
tek sad vidjeh temu, kad sam poceo geldat klip sa slikama moram priznat da sam bio malo skeptican na sta ce to licit, a sad kad vidjeh slike gotovog proizvoda, pozitivno sam iznenadjen kako dobro izgleda, svaka cast za trud ;)

Zanimljivo i unikatno vozilo ;)

jedino mozda steta sto je vektra otisla, mozda si mogo i na otpadu uzet samo dijelove koji su ti trebali da je ne sijeces al ako je ovako bilo jeftinije onda jos bolje :cool:

Nebi mi se isplatilo da sam se ganjo po odpadim i trazio djelove, kad sam sve vec imo ispred kuce. A ostalo mi i dosta djelova koje sam prodao, tako da je izaslo jeftino
 
Početnik
dobro je napravljeno,ostao sam u soku :icon_eek::icon_eek:

nigdje nista ne visi,kao da je original
 
Član
FilipMk2 je napisao(la):
dobro je napravljeno,ostao sam u soku :icon_eek::icon_eek:

nigdje nista ne visi,kao da je original

Nesmije nista da visi, nisam dzaba ulozio toliki trud...;)

A neki ljudi su mislili i da je orginal, doduse oni koji se nerazumiju u automobile, pitali su me gdje sam kupio takav auto :lol::lol::lol:
 
Član
Ajd ubaci kos koju sliku :cool:


Bas je pojava auto :icon_smile:
Imal jos kakvih planova, xenoni,muzika ...? ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ajd ubaci kos koju sliku :cool:


Bas je pojava auto :icon_smile:
Imal jos kakvih planova, xenoni,muzika ...? ;)

Bice slika sutra, a planova ima ali nema se terenutno vremena (para):icon_sad::icon_sad:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
bitno je da je opel :icon_smile:;)

-Suki- je napisao(la):
cijenim trud ali ja ovo ne mogu sazvakati :icon_confused:ž

nebi ni ja mogao sazvakati da je golfa i kadeta spojio ili bilo koja dva razlicita proizvodjaca,,a ovako kadet i vektra sasvim dobar par ;)



Hahha....možes misliti kako bi BMW-KADET ispalo...hahaha...zvijer i konzerva (ne vrijeđam kadeta, ali i ja ga posjedujem i zato kažem)
 
Početnik
auuuu dobro ovo ispalo,svaka cast za ulozen trud a i za ideju ovo prvi put vidim,ali je lijepo ispalo.svaka cast;);)
 
Top