Vektra i Kadet (2 u 1)

Vektra i Kadet (2 u 1)

Član
Lijepo upasovano, svidja mi se ideja, biti drugaciji.... Mada bi ja tog kadeta jos preobrazio u GSI Body Kit, sa crnim kristalnim farovima, i crnim kristalnim stopkama, te neke 9x16 i to bi bio sex auto...
 
Član
[attachment=36039]
[attachment=36038]
 

Prilozi

  • DSC00016.JPG
    DSC00016.JPG
    196,7 KB · Pregleda: 54
  • csdasf.JPG
    csdasf.JPG
    127,9 KB · Pregleda: 95
Član
Hatchback Vectra :icon_biggrin:
Fakat je zanimljivo...ali vjerujem da je bilo brdo posla oko toga....
 
Član
-Suki- je napisao(la):
cijenim trud ali ja ovo ne mogu sazvakati :icon_confused:ž

jarane imas li ti ijedan pozitivan komentar na forumu?? tebi nist ne odgovara, ako ti ne valja nemoj ni komentarist i cao...

sto se tice teme, svaka cast na trudu, fino i zanimljivo izgleda i puno srece sa vozilicom... ;)
 
Član
ima pozitivnih komentara,kako nema....:icon_eek:
a sto,zar su ovdje dozvoljeni samo pozitivni komentari.....:icon_rolleyes:
ako jesu,nisam znao,sorry......
teme bi trebale da postoje da se daju sugestije,prijedlozi i misljenja a ne samo da se ulizujemo jedni drugima...onda treba ko na fejsu staviti samo ''LIKE'' gumb... i to je to :cool:

rekao sam da cijenim trud,sve je ekstra odrašeno koliko vidim,znam da je to jeben posao odraditi,jebeno je sastaviti dva odgovarajuca dijela a kamoli dva razlicita auta,i tu dajem respekt,kao sto sam i rekao....ako nisi skontao.
a nemogu sazvakati.....to....kako da ti objasnim,nismo svi isti.
Sorry ako koga vriješam na bilo koji nacin....;)
imam i ja temu o autu,idi daj misljenje kakvo god da je,zato sam ju i postavio ;)
 
Član
bitno je da je opel :icon_smile:;)

-Suki- je napisao(la):
cijenim trud ali ja ovo ne mogu sazvakati :icon_confused:ž

nebi ni ja mogao sazvakati da je golfa i kadeta spojio ili bilo koja dva razlicita proizvodjaca,,a ovako kadet i vektra sasvim dobar par ;)
 
iskreno, ovaj posao nije lako uraditi, i vidi se da si se potrudio, e sad
meni licno nekako ova vectrina svjetla i ovo ne pristaje ostatku, po meni
te pare sto si dao za swap bolje bi xxx puta bilo da si ulozio u tunning kadeta,
 
Član
Hvala svima na pohvalama.
A sto se tice ulozenih para, nije me puno izaslo, jer sam radio sa drugovima i komsijom, a zelio sam da napravim nesto nesvakidasnje i to mi je uspjelo, auto se odlicno ponasa i ja sam prezadovoljan, sto se tice daljeg sredjivanja, nista prije proljeca.
 
Član
Druze, bitno je da imas jedinstveno auto,,,,,,,, da se zeznem kad te vidim, da pomislim "eto vektre" a ono kadett,,,

Svaka cast na ulozenom trudu koji se stvarno primjeti..
 
Top