Veko Skoda xXx

Veko Skoda xXx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Samo polahko drug i samo sveje zelje ne slusaj druge. Sta ti je sa onim drugim felgama jelenov rog, jesu na prodaju, ako je su ja sam zainteresovan.
 
Član
VEKO VIDIM TRAZIS NEONKE. IMAM TI NESTO ZA TEBE. JAVI MI SE NA MSN: eddo_tz@hotmail.com
 
Alden_SA je napisao(la):
Samo polahko drug i samo sveje zelje ne slusaj druge. Sta ti je sa onim drugim felgama jelenov rog, jesu na prodaju, ako je su ja sam zainteresovan.

jbg prodo sam one jelenov rog,a ima mi jaran prodaje 15 ke jelenov rog sa gumama 195-50-15 550 km
pozz
 

IGY

Član
pusti druge sta ti govore, OK ako je niki pozitivan savjet, ali ono sto si ti sebi zamislio to i uradi, da ne bude kasnije joj jesam budala sto poslusa ovog sto poslusa onog, pa da se kajes. Idi kako si zmislio i bice drama auto
 
IGY je napisao(la):
pusti druge sta ti govore, OK ako je niki pozitivan savjet, ali ono sto si ti sebi zamislio to i uradi, da ne bude kasnije joj jesam budala sto poslusa ovog sto poslusa onog, pa da se kajes. Idi kako si zmislio i bice drama auto

hehehe hvala ti drug na savjetuu!!1
pozz
 
Član
Skoda ce biti ko bombona a sto stice one crne cize preko skode iskreno te podrzavam jer barem meni ona daje neku dozu agresivnosti svakom automobilu i samo Veko naprijed ;)
 
Član
veko druze moj svi ce ti zavidit kad vide skodilaka kad izađe iz garaze i boli te briga samo tako nastavi i probaj ga zavrsiti dok nebude ovo cudo 23 za proglasenje pobjednika da ima pokazes sta je muzikai styling
______________________
JiMi se vratio ponovo jos veci i iskusniji
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top