Veko Skoda xXx

Veko Skoda xXx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma jock crna linija,nevalja,nemoj to radit ostavi je komplet narancastu dosta sto preko stopki ima ova linija nista vise ne diraj,ostalo samo orange :)

nego drug de nam slicak makar felge da vidimo kakve ces staviti,ako si vec uzeo!?
 
e hvala na savjetu,ako ima neko josh da mi da kakav savjet,nek kaze dok se nije zavrsilo auto..heheh unaprijed hvala....
pozz
 
Član
Najbolje da bude onako kao si ti zamislio... Auto radis sebi a ne nekom drugom... Vidjeo si komentara na Madzidovog BMW-a da je on slusao ko mu sta govori pola auta onako ne bi izgledalo... Je li tako?
 
Član
svaka ti cast na dobroj ideji i neka ti je sa srrecom i ako Bogda da te dobro sluzi i da i dalje osvajs prva mjesta pozz JIMI
 
Ali_G je napisao(la):
svaka ti cast na dobroj ideji i neka ti je sa srrecom i ako Bogda da te dobro sluzi i da i dalje osvajs prva mjesta pozz JIMI

hhehehe hvala ti Jimi i tebi puno srece sa yugom.....samo laganini
 
Dino je napisao(la):
Najbolje da bude onako kao si ti zamislio... Auto radis sebi a ne nekom drugom... Vidjeo si komentara na Madzidovog BMW-a da je on slusao ko mu sta govori pola auta onako ne bi izgledalo... Je li tako?

skazem se sa tobom u potpunosti...;)
 
Član
samo ti radi po svom ukusu neka drugi pricaju sta hoce i boli te briga za druge i to je ot ma bice skodica najbolja jer sam vidio na slikama kako teku pripreme tj polako ali sigurno
__________________________
JiMi se ponoov vratio jos veci i iskusniji
 
Outrage je napisao(la):
Ma jock crna linija,nevalja,nemoj to radit ostavi je komplet narancastu dosta sto preko stopki ima ova linija nista vise ne diraj,ostalo samo orange :)

nego drug de nam slicak makar felge da vidimo kakve ces staviti,ako si vec uzeo!?

a evo ove su mi felge josh Ozove 16-ke sa slike
ali su sada ofarbane u perla sivu sa kristalima..
 
Član
fino ce to ispasti...jel iam gotovih slikica skodillaca...?

BTW. Sto te nema na bh skoda forumu, de se malo pojavi bolan :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top