Vectra from SALT CITY

Vectra from SALT CITY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
... hvala svima ... i org stopke su tu , pa mozda i ja nekad skontam i vidim ono sto vi vidite pa vratim stare ... za sad sam slijep :)))))
 
Član
Prelijepa Vectra i s vana i unutra :cool:

I meni su odmah štopke zapale za oko,ljepše su prije bile njoj ali tvoj izbor ;)
 
salegsi je napisao(la):
prelijepa... kontam i ja sebi takvu kupiti samo sa 2.0 motorom pa ako neko zna neku nek javi...


pogledaj ovu u zivinicama na magistrali ... lijepa je pravo 2.5 V6 , fabraicka koza u njoj , super oprema , automatik ...


ja je gladao maloprije , konto kupiti nastavak na prednju karambolku s nje , ali auto se prodaje samo u kompletu ... mislim da nije ni skupo ...
 
Član
V_e_c_t_r_A je napisao(la):
salegsi je napisao(la):
prelijepa... kontam i ja sebi takvu kupiti samo sa 2.0 motorom pa ako neko zna neku nek javi...


pogledaj ovu u zivinicama na magistrali ... lijepa je pravo 2.5 V6 , fabraicka koza u njoj , super oprema , automatik ...


ja je gladao maloprije , konto kupiti nastavak na prednju karambolku s nje , ali auto se prodaje samo u kompletu ... mislim da nije ni skupo ...

imas li kakvu sliku ???
 
Član
Dobra Vectra..Samo shto ove shtopke shto si stavio ne stoje joj nikako...Kad si sve ovako lijepo sredio vrati fabricke stopke one najmanje 10 puta bolje izgledaju...Vidish i sam po slici i po komentarima...sretno u daljim radovim i vozni..A spushtanje za nashih puteva nije..nek prica ko shta hoce..,josh proci pore panonskog sa spushtenom..pola podvozja bi sj*ao...pozz:cool:
 
Član
amer_e39 je napisao(la):
Dobra Vectra..Samo shto ove shtopke shto si stavio ne stoje joj nikako...Kad si sve ovako lijepo sredio vrati fabricke stopke one najmanje 10 puta bolje izgledaju...Vidish i sam po slici i po komentarima...sretno u daljim radovim i vozni..A spushtanje za nashih puteva nije..nek prica ko shta hoce..,josh proci pore panonskog sa spushtenom..pola podvozja bi sj*ao...pozz:cool:

'ces se kladiti? Sve se moze kad se hoce , vidio je Riki kod mene :D
 
Član
Deyo je napisao(la):
trizex je napisao(la):
amer_e39 je napisao(la):
Dobra Vectra..Samo shto ove shtopke shto si stavio ne stoje joj nikako...Kad si sve ovako lijepo sredio vrati fabricke stopke one najmanje 10 puta bolje izgledaju...Vidish i sam po slici i po komentarima...sretno u daljim radovim i vozni..A spushtanje za nashih puteva nije..nek prica ko shta hoce..,josh proci pore panonskog sa spushtenom..pola podvozja bi sj*ao...pozz:cool:

'ces se kladiti? Sve se moze kad se hoce , vidio je Riki kod mene :D

:D:D:D

Ma dobro on je navik'o da struze stomakom na toj dionici...kazu fijati najjace podove imaju :D
 
Ricky my friend, neka te i ovdje...Ahh sta reci za Vectru, kad je sve vec receno..Sto Trizex rece najljepsa Vectra B u Tuzli, nastavi dalje :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top