Vectra from SALT CITY

Vectra from SALT CITY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dakle , OPEL VECTRA "B" , 1.6 - 16v iz 1999 god ... uvezena iz Njemacke prije 4 god , ja sam drugi vlasnik i . . . volim je ludo :)))

da ne duljim ... slika govori 1000 rijeci . . .



























XENON i STOPKE :








toliko za sada ... bice jos puno slika abd ... sve vrste komentara su dobro dosle , prihvatam i kritike i pohvale .... ali ima nesto sto je najbitnije od svega ....


" VOZNjA S NjOM ME OPUSTA KROZ NOCI "

::)))))))))
 
Legend
bas sam je primjetio veceras u gradu i super izgleda;)
jos samo da je spustis:cool:

trizex je napisao(la):
najljepsa vectra B u tz.....bez daljnjeg.....samo jos one stopove da ti skinem xD

al bas,oni lexus stopovi joj ne stoje
 
super je vektra,ako ti stagod bude trebalo za sredivanja, ima jedna ista takva u zivinicama krej magistrale,prodaje je lola,ima nekih spojlera,felge,remus,farove,stopove,masa dzidzamidza...sorry na spamu al nesto je se sjeti kad vido tvoju brijalicu...pozdrav tuzlo!;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
super je vektra,ako ti stagod bude trebalo za sredivanja, ima jedna ista takva u zivinicama krej magistrale,prodaje je lola,ima nekih spojlera,felge,remus,farove,stopove,masa dzidzamidza...sorry na spamu al nesto je se sjeti kad vido tvoju brijalicu...pozdrav tuzlo!;)

Nermine mislis na onu zelenu jel tak? Ona je 2.5 V6. I s tim dosta off-a:icon_exclaim:
Tvoja je druze Vectra extra, prelijep primjerak.
Samo tako nastavi:cool:
 
hvala svima , a triza stopke su za sad tu ... nekim se svidjaju a nekim NE ... meni su simpaticni i mislim da ce doci do izrazaja tek na proljece kad stignu jos neke sitnice :)))


a nermine ako moze na pm da mi objasnis gdje se nalazi ta vectra u zivinicama idem odma ujutru tamo ... i hvala za info
 
Član
odlicnaa vectra
prava mjera :icon_smile:

samo sto svi kazu stopovi nisu bas za nju
i jos oci bodu ove naljepnice na lijevoj strani gepeka :D
 
sto se spustanja tice , za sad tesko ... zivim u centru TZ , a do kuce mi je makadam ( hvala nacelniku ) , tajmakadam je u losem stanju i spustanje bi mi donjelo dosta poteskoca , za sad mi nikako nije prakticno ... al uf kako bi joj sjelo :)))
 
Član
Auto je stvarno prelijepo...samo ove stopke :icon_rolleyes:
ali ako se tebi svidjaju,onda sam i ja zadovoljan ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top