Vectra B - neće da upali

Vectra B - neće da upali

bio zato vise i ne idem ;)
situacija :

Seat Ibiza 1.5 66KW vergla ko blentava nece da upali
dijagnoza nema struje na benzin pumpi
majstor Enver dovodi novu instalaciju kaze stara nevalja skopca to covjeku i daj 50KM sutra dan covjek dolazi meni tj. u goste vadi kljuc iz brave a Ibiza radi nemoze je ugasit
a relej od pumpe koji se nalazi tik pored akkuua nije ni pogledo (pricvrscen za blatobran koji je kao masa) skinem liku ocistim kontakt pocupam Enverove inovacije i eno covjek se voza vec 2 godine bez ikakvih problema ;)
cirka 5 minuta posla a on radio nanovo instalaciju MOZAK :lol:
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Kako se u voznji ponasa ?

Da li nekada skidana pumpa i da li dobro ufazena ?

Zaboravio sam još samo odg, kada je u pitanju stanje u vožnji, ide kao zmaj, malo troši pravo, turbina kad uhvati osjećaj milina :D
 
Član
Maheru, ne rece nam najbitnije, imal dima dok verglas, jer, ima dima =ima goriva = losi grijaci/kompresija, nema dima =nema goriva trazi kvar u pumpi, crijevima i zraku u njima. nema tu puno mudrolije.
 
Član
S@jko je napisao(la):
Maheru, ne rece nam najbitnije, imal dima dok verglas, jer, ima dima =ima goriva = losi grijaci/kompresija, nema dima =nema goriva trazi kvar u pumpi, crijevima i zraku u njima. nema tu puno mudrolije.

Verglam nema dima, verglam nema dima, verglammmmmmm dimiiii dimiiii dimiiiiiiiiiiiii dimiiiii i upali, eto poput tog videa što sam kolegi stavio na zid :)
 
Član
Promjeni kućište filtera goriva , kolega imao takav sluča sa Astrom , bila mikronska pukotina ,pa ne može držati vakum u crijevima nakon nekog vremena (+10 sati)
 
Član
Danas me je mehanicar zvao i rekao je da je napravio. Ali da do sutra ostane auto da se i sam uvjeri, nije ništa od navedenog na forumu, pa sad i mene interesuje šta je bilo :D
 
Član
Nemrin je napisao(la):
i ,jel i sada zeza ?

Drug odnio Bosh pumpu i dao 1170km za reparaciju, i neće auto opet evo baš jučer nisam je uopšte mogao ni upaliti, nego mehaničar došao pa je upalio. Još niko ne zna šta je :/
 
Član
1170km? gdje si to radio bogati ?

mozda 170km?

code kljuca je na pumpi mozda pa zato nece da upali...
 
Član
Nemrin je napisao(la):
1170km? gdje si to radio bogati ?

mozda 170km?

code kljuca je na pumpi mozda pa zato nece da upali...

Očito ne znaš o kakvoj pumpi se radi,to je sasvim normalna cijena za ovu pumpu...
 
Član
Nemrin je napisao(la):
1170km? gdje si to radio bogati ?

mozda 170km?

code kljuca je na pumpi mozda pa zato nece da upali...

1170 km :D tačno toliko :D ali nije meni žao para (to se tako kaže) nego mi je žao što sam ih haman uzalud dao

DaMs-82 je napisao(la):
Nemrin je napisao(la):
1170km? gdje si to radio bogati ?

mozda 170km?

code kljuca je na pumpi mozda pa zato nece da upali...

Očito ne znaš o kakvoj pumpi se radi,to je sasvim normalna cijena za ovu pumpu...

Do sad su mi govorili da i je tolika cijena, mogao sam jeftinije proci ali tolika je cijena s godinu garancije
 
Član
Nemrin je napisao(la):
I sta si napravio s time ako auto i dalje ne radi ?

Auto danas je radilo bez problema, naime očišćeni su svi kontakti a posebno onaj koji ide na Bosh pumpu tako da sve za sada radi bez problema :D
 
Top