Vectra B 2.2dti nece da upali

Vectra B 2.2dti nece da upali

Vectra B 2.2dti 2001.god jednom je vec mijenjana pumpa i ECU i nakon godinu dana voznje jednostavno se ugasila u voznji..
na dijagnostici je greska P1604 pisalo je EEPROM, znaci ECU ne valja, eh da li se to moze popravit ili se mora ponovo druga pumpa i ecu uzimat
 
Član
Moze bit neispravno programiran il da je crko
ima ovdje majstor kod nas dobar za opela , ako bude trebalo javi mi se
 
Član
061273082 muhamed... servis mu se i zove OPEL , nazovi ga sutra pa vidi s njim preko telefona, garantujem ti da je dobar majstor i nije cojk gladan
 
Član
Druze a da tebi ne ulazi vozda pa kvasi ECU pa zato rikne, npr. kad su jake kise tek onda udje voda i pokvasi ECU ili neki drugio dio zbog cega ECU crkne, to ako je crkao...
 
Ecu s pumpom nema ništa do sistema brizganja i doziranja. Ako je ona u pitanju mislim da s pumpom ne bi trebao imati problema, a što ti rekoše kolege ovdje provjeri da ti ulazi voda gdje.
 
auto nije moj,ne ulazi voda vec je to neko vec mijenjo i programiro ecu i auto je radilo normalno godinu dana i samo se ugasilo u voznji, na dijagnostici je samo 1greska P1604
 
Član
Kakve veze ima proglramiranje sa crkavanjem ECU-a :D Ako je stavljen drugi ECU koji je skinut sa auta i nije caprkano po njemu nista nmiti je otvaran pa radjeno nesto unutra, ne bi trebao opet crknuti a ako je opet crkao znaci da ima nesto zbog cega crkne, da li se pokvasi da li je kratki spoj ili losa masa i to izave crkavanje ecu-a po drugi put, treba to dobro pregledati...
 
Legend
ja ne bi da se mjesam u Opele... :p al drug devil je u pitanju... meni je jednom neko rekao d ti modeli imaju 2 filtera za gorivo i da je jedan ovma poslije rezervara te da je isti mana na tim autima jer se brzo prlja????
nus pojava je naravno, auto nece da upali... pa vidi... nije pogresno provjeriti... ;)
 
ne vjerujem da je do filtera ili elektronike pumpe, jednostavno pise greska EEPROM i ECU tako nekako, jedino pokusat ponovo programirat ECU ako se mogne ili ako ne kakva je situacija da se ubaci drugi ECU da li treba i pumpa uz taj ECU ic ili moze i bez nje da se nesto odradi
 
Vidim da si imao problem s Vectrom(moja je 2.0dti) kao i ja. Pa bi te molio ako bi mi mogao pomoći odužiti ću se bilo kako samo da rješim kvar :) Znaci auto se ugasio sam od sebe i pokazao P1110,P0115,P1631,P1651,P0105,P1345,P1604,P0195. Rastavio sam elektroniku s pumpe zamjenio tranzistor no i dalje ne zeli upaliti. Greške P0195 i P1604 i dalje javlja. Pa me zanima ta greška P1604 se odnosi bas na racunalo motora ili i na elektroniku pumpe? I kako si rjesio problem ? znam da je stari post al nadam se da mi mozes pomoci :) Hvala unaprijed
 
Vidim da si imao problem s Vectrom(moja je 2.0dti) kao i ja. Pa bi te molio ako bi mi mogao pomoći odužiti ću se bilo kako samo da rješim kvar :) Znaci auto se ugasio sam od sebe i pokazao P1110,P0115,P1631,P1651,P0105,P1345,P1604,P0195. Rastavio sam elektroniku s pumpe zamjenio tranzistor no i dalje ne zeli upaliti. Greške P0195 i P1604 i dalje javlja. Pa me zanima ta greška P1604 se odnosi bas na racunalo motora ili i na elektroniku pumpe? I kako si rjesio problem ? znam da je stari post al nadam se da mi mozes pomoci :) Hvala unaprijed
Stara tema drug, auto nije moj nego sam trebo mijenjat za tu vectru pa sam se raspitivo za popravku
 
Član
Zadnji put kad zafira u buraza nije htjela upaliti,izbacila isto masu neki gresaka sa bi na kraju bio code ključa,provjeri i to...

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Top