veca potrosnja i crni dim

veca potrosnja i crni dim

druze ovo je do goriva, ja sam neki dan nasuo na petrolu, i poslije cim je neka malo veca uzbrdica ili ga malo jace gasam-iza mene oblak dima. ovo je cist dokaz da je gorivo nula sa kvalitetom.
 
Član
E svašta da čujem, čuj OMV najgore gorivo. Ja otkako sam prešao na OMV auto mi troši najmanje 20% manje nego na ostalim pumpama, i OMV je uvijek važio da ima najbolje gorivo, samo što se povlače ne znači da su najgori.
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
golf2 je napisao(la):
vjeruj da nemam pojma, to predpostavljam samo..a moze biti da je i do goriva, sipao sam samo 2 puta odkad sam kupio auto, na BM pumpi i drugi put na petrolu..sipat cu slj put na OMV-u pa cu vidjeti sta se desava..

Naveo si tri pumpe koje imaju najgore gorivo u BiH...

BM - odavno se zna
Petrol - gorivo iz Bosanskog Broda (ne zadovoljava euro standarde)
OMV - cisti shit, zato i odlaze sa naseg trzista


Probaj kod Hife, Petrol Line...



ne znam drug gdje da sipam vise..sve govore drukcije, neki kazu najbolji OMV, neki kazu ElTarik..aj mu ga znaj... sipat cu na svakoj po jednom pa cu pratiti sta se desava :icon_confused:
 
Član
2005 pa na ovamo u vise razlicitih auta sipam na EP Nisam imao problema sa gorivom - apsolutno nikad ;)
 
Član
nisu iste pumpe to su razlicite...a ne vjerujem da nije cipovan,posto ga je zena vozila prije mene..vjerovatno ga treba malo procepiti otvorenom voznjom :D
 
Član
Jest stara tema ali nema veze..
Octavia 2.0 tdi 103 kw izbaci dobro velik oblak crnog dima kad se stisne.. znači preko 2500 obrtaja.. ima li neko ideju?
Pokušao na par benzinskih mislio da je do goriva medjutim isto ..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Top