vazna informacija!!!

vazna informacija!!!

Član
c0d14c je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ja sam nedavno digao vozacku u cipsu pored 380KM kazni, jos fino pise u kompjuteru kad sam dosao s onim papirom da je istekla zabrana, nesto kao dug i cifra 380KM ali mi je zenska dala vozacku ;) ima neka rupa u zakonu, kad se moze vozacka dignuti sto nebi mogao i pasos, a isto tako sam registrovao auto u aprilu a imao kaznu iz januara od 100KM+20 i uspio dignuti na salteru table, dok prosle godine NISAM mogao isto uraditi..

a pitanje je da li je tb oduzeta pa vracena ili si vadio novu, mozda su glupo napravili pa kada ti je oduzmu mozes je dobiti po isteku zabrane, a mozda ne mozes produziti tj. izvaditi novu i sl.

vidjet cemo hocel se moc vadit nova, evo ovaj drug kojeg sam gore spominjao ima kazne, izgubio dokumenta, isao je vadit ponovo, mislim sad sredinom iduce sedmice da mu trebaju biti gotova dokumenta, bas cemo vidjet hocel mu dat da podigne
 
Legend
eto koliko je informisan kad ne zna da su te kamere kod kipova i mejdana za nadzor saobracaja, mislim nema nikakve feze s radarom, ono strasno
 
Član
Nije tacno mozes ti izvaditi licne dokumente bez problema. Ali ne mozes registrovati i napustiti zemlju ako imas kazni.
 
Član
ma ne moze tebi niko zabraniti rodni list ili licnu da izvadis, samim tim te tjeraju na konstantno krsenje zakona (moras uvijek imati licnu uz sebe). drugo je za saobracajne dokumente. a drzava ako hoce i ako joj je u cilju, uvijek ce naplatiti svoje. tu su sudovi, zaplijena i sl. nadje se nacin...
 
Top