Vase misljenje za feluge "kopije"

Vase misljenje za feluge "kopije"

Član
Zavisi i ko ih pravi, npr u americi se veoma cesto vozaju na Hartmann replikama bez ikakvih problema cak ih i na stazi voze....
Ako ne znas proizvodjaca onda je to macka u dzaku druze...
 
Slusajte ljudi u nas u bih u Jajcu se proizvede 800 000 felgi godisnje,gotovo sve za izvoz,odete gore kupite,ko zna za koga ljudi rade felge mozda I za bbs :)
 
Jajce alloy wheels treba nac nekog iz jajca,rade brock felge I jos za nekog to 100 posto znam,drzi je gazda od AOLeko
 
Član
Vozim Japan Racing JR3 replike Volka. Felga je lagana i čvrsta. Nazalost i provjereno testirana na rupi s 100 km/h. Kako je puklo mislio sam il je felga pukla il amortizer. Na kraju felga se nije niti iskrivila. Ima tih no name replika a opet ima amo reći marki koje rade kvalitetne replike

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
 
Član
Obicno ako ima firma i danas prodaju i sajt i istoriju lako je vidjeti da li je "ozbiljna" prica ili samo uvali i sledeci!
 
A stani, kao nema nista zanimljivo pod nekim brendom da se kupi u velicini koju trazis? Ne igrajte se ljudi sa zivotom. Imao sam Brock tocak "domace" proizvodnje. Upao u malu rupicu odma se unutrasnji falc iskrivio. Poslije uzeo ATS, razbio auto, felga prepolovila cunj, njoj nista :D
 
Član
A stani, kao nema nista zanimljivo pod nekim brendom da se kupi u velicini koju trazis? Ne igrajte se ljudi sa zivotom. Imao sam Brock tocak "domace" proizvodnje. Upao u malu rupicu odma se unutrasnji falc iskrivio. Poslije uzeo ATS, razbio auto, felga prepolovila cunj, njoj nista :D
pa najjeftinija nove npr RC su oko 600-700 km.... Mada po Piku polovnih originalnih se moze naci za 400 km solidnih. Po svemu sudeci, bolje uzet ispravnu polovnu brendiranu, nego ove replike - mislim konkretno sa PIK linka one su se u mnostvu pojavile po Bosni.
 
E to bas zelim da kazem, imas predobar izbor polovnih tockova koji su i jako povoljni a zna se naci dosta ocuvanih setova tako da ti je to puno bolja opcija.
 
Top