Vase misljenje za feluge "kopije"

Vase misljenje za feluge "kopije"

koju veličinu misliš uzimati ? Po meni je bolje uvijek uzeti orginal od proizvođača, ali tu je uvijek problem izgled.. ja sam sebi tražio orginal amg felge 20" međutim nisam našao ništa što je pasovalo pa sam uzeo neke od japanskog proizvođača (evolution) šlajdram sa njima palim gume međutim ništa, nit se krive, ne pucaju kao što narod priča..
 
Član
koju veličinu misliš uzimati ? Po meni je bolje uvijek uzeti orginal od proizvođača, ali tu je uvijek problem izgled.. ja sam sebi tražio orginal amg felge 20" međutim nisam našao ništa što je pasovalo pa sam uzeo neke od japanskog proizvođača (evolution) šlajdram sa njima palim gume međutim ništa, nit se krive, ne pucaju kao što narod priča..
Palis gume sa 20" ? :D
 
Član
razlika je u nacinu proizvodnje.
1.jeftine se rade tako sto se izlivaju u kalupe / one su slabije jeftinije brze pucaju .
2.skuplje ili vam ga kovane se rade od zagrijanog komada koji se obradjuje pod pritiskom i dobija se zeljeni oblik / skup proces proizvodnje extra kvalitet .
3 "feluge" :banghead::banghead: sta god da je to (sala mala ) ali treba izbacit iz upotrebe tu rijec
 
Član
previse trolova na forumu... interesuje me da li je neko kupovao ove i kakva su iskustva to je to
 
Član
previse trolova na forumu... interesuje me da li je neko kupovao ove i kakva su iskustva to je to
ja sam na golfu imao 17ke no name nema razlike nikakve 2 godine su bile stare kao sto gore na videu imas objasnjeno tako ti je i u stvarnosti malo su slabije i to je to :D nema razlike dok se ne slupas momacki
 
Član
gledam da raja masovno voza, od vw audi merc bmw felgi kopija, preko onih vossen. ali ne znam, ja ne bih mogo rahat vozat na njima, uvijek bi u glavi imo da nisu originalne xd guma, kočnica i felga mora biti dobra
 
Top