Varenje?

Varenje?

Član
Koji je aparat za varenje najpogodniji za mala varenja lima ?
Kakva iskustva imaju clanovi foruma i sta predlazu?
Koju zastitu koristiti na varovima?
Zahvaljujem na pomoci i savjetima.:icon_sad:
 
Početnik
CO2 aparat,isjeceskomad lima koji odgovara isjeceno dijelu sa karoserije,popikas,pa popunic farove.Onda naneses diht masu(dekalin).Za ostatk neka ti objasne malo veci znalci posto ja nisam dalje siguran ;)
 

rs6

Član
Co2 aparat kao sto ti i sarajlic rece, ali ti povrsine gdje ce biti varovi moraju biti dobro ociscene, poslije mozes zasticavat na razne nacine, diht masa, bitumen zastita za podove, plastobit .....
 
Član
Co2 za pikanje argon po meni za varenje ;) spustis ispod 20 A al prema tome mora biti vrlo dobar aparat da bi mogao raditi pravilno ispod bez promjena napona itd ;) imas na netu dosta savjeta
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
CO2 aparat,isjeceskomad lima koji odgovara isjeceno dijelu sa karoserije,popikas,pa popunic farove.Onda naneses diht masu(dekalin).Za ostatk neka ti objasne malo veci znalci posto ja nisam dalje siguran ;)

HVALA



Sarajlic je napisao(la):
CO2 aparat,isjeceskomad lima koji odgovara isjeceno dijelu sa karoserije,popikas,pa popunic farove.Onda naneses diht masu(dekalin).Za ostatk neka ti objasne malo veci znalci posto ja nisam dalje siguran ;)

HVALA

Sarajlic je napisao(la):
CO2 aparat,isjeceskomad lima koji odgovara isjeceno dijelu sa karoserije,popikas,pa popunic farove.Onda naneses diht masu(dekalin).Za ostatk neka ti objasne malo veci znalci posto ja nisam dalje siguran ;)

HVALA
 
Top