Šta je novo?

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Varenje?

gisa

Član
Učlanjen(a)
16.06.2009
Poruka
3
Reaction score
0
Poena
1
Koji je aparat za varenje najpogodniji za mala varenja lima ?
Kakva iskustva imaju clanovi foruma i sta predlazu?
Koju zastitu koristiti na varovima?
Zahvaljujem na pomoci i savjetima.:icon_sad:

Sarajlic

Početnik
Učlanjen(a)
08.11.2010
Poruka
3.489
Reaction score
4
Poena
0
Starost
22
CO2 aparat,isjeceskomad lima koji odgovara isjeceno dijelu sa karoserije,popikas,pa popunic farove.Onda naneses diht masu(dekalin).Za ostatk neka ti objasne malo veci znalci posto ja nisam dalje siguran ;)

rs6

Član
Učlanjen(a)
01.08.2011
Poruka
830
Reaction score
2
Poena
18
Starost
30
Auto
Audi A6 2.5 TDI quattro
Co2 aparat kao sto ti i sarajlic rece, ali ti povrsine gdje ce biti varovi moraju biti dobro ociscene, poslije mozes zasticavat na razne nacine, diht masa, bitumen zastita za podove, plastobit .....

adem93

Član
Učlanjen(a)
14.02.2009
Poruka
533
Reaction score
19
Poena
18
Starost
27
Auto
BMW E46
Co2 za pikanje argon po meni za varenje ;) spustis ispod 20 A al prema tome mora biti vrlo dobar aparat da bi mogao raditi pravilno ispod bez promjena napona itd ;) imas na netu dosta savjeta

gisa

Član
Učlanjen(a)
16.06.2009
Poruka
3
Reaction score
0
Poena
1
Sarajlic je napisao(la):
CO2 aparat,isjeceskomad lima koji odgovara isjeceno dijelu sa karoserije,popikas,pa popunic farove.Onda naneses diht masu(dekalin).Za ostatk neka ti objasne malo veci znalci posto ja nisam dalje siguran ;)

HVALA

Sarajlic je napisao(la):

HVALA

Sarajlic je napisao(la):

HVALA

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8