Varenje?

gisa

Član
16.06.2009
3
0
1
Sarajevo
Koji je aparat za varenje najpogodniji za mala varenja lima ?
Kakva iskustva imaju clanovi foruma i sta predlazu?
Koju zastitu koristiti na varovima?
Zahvaljujem na pomoci i savjetima.:icon_sad:

Sarajlic

Početnik
08.11.2010
3.489
4
0
21
Zavidovići
CO2 aparat,isjeceskomad lima koji odgovara isjeceno dijelu sa karoserije,popikas,pa popunic farove.Onda naneses diht masu(dekalin).Za ostatk neka ti objasne malo veci znalci posto ja nisam dalje siguran ;)

rs6

Član
01.08.2011
830
1
18
29
Srebrenik / Sarajevo
Auto
Audi A6 2.5 TDI quattro
Co2 aparat kao sto ti i sarajlic rece, ali ti povrsine gdje ce biti varovi moraju biti dobro ociscene, poslije mozes zasticavat na razne nacine, diht masa, bitumen zastita za podove, plastobit .....

adem93

Član
14.02.2009
533
19
18
26
Srebrenik
Auto
BMW E46
Co2 za pikanje argon po meni za varenje ;) spustis ispod 20 A al prema tome mora biti vrlo dobar aparat da bi mogao raditi pravilno ispod bez promjena napona itd ;) imas na netu dosta savjeta

gisa

Član
16.06.2009
3
0
1
Sarajevo
Sarajlic je napisao(la):
CO2 aparat,isjeceskomad lima koji odgovara isjeceno dijelu sa karoserije,popikas,pa popunic farove.Onda naneses diht masu(dekalin).Za ostatk neka ti objasne malo veci znalci posto ja nisam dalje siguran ;)
HVALA

[hr]
Sarajlic je napisao(la):
HVALA[hr]
Sarajlic je napisao(la):
HVALA