VAG 1.9 TDI 105 ks >>> SM >>> 175 ks

VAG 1.9 TDI 105 ks >>> SM >>> 175 ks

Član
Standard motor i turbo
Potpuno otvoren izduv
SM custom remap
Finalna snaga 175 ks na 3700 rpm

<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/-PboyzIEjw0" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>
 
Član
Fascinantno.

Možeš malo pojasniti potpuno otvoren ispuh?

Imam kući jednu fabiju mk1 sa ovim motorom:D
 
Član
Svaka cast brate, koji okretni moment majko mila ! ...386Nm, pa to lijepi za sic ko zadnju budalu.....EXTRA !!!
 
tibor987 je napisao(la):
Svaka cast brate, koji okretni moment majko mila ! ...386Nm, pa to lijepi za sic ko zadnju budalu.....EXTRA !!!

Potpis, mislim da nece imati problema s ovakvim setupom :cool:

Nije mi Nm nesto, Focus na 2.0 TDCi motoru ima 382 i to na Optimumu :D
 
Početnik
standardna mapa = tvornicka mapa

SM optimum na ovom motoru ima 140KS+ na stock usisu / izduvu...
 
Početnik
nema auspuha da ga gushi, pogotovu katalizatora + vani je ovih dana niska temp sto odgovara motoru , ispravan motor i turbo i eto ga ,

neki chiptuneri se bore da naprave 20ks sa remapom...
 
muha je napisao(la):
nema auspuha da ga gushi, pogotovu katalizatora + vani je ovih dana niska temp sto odgovara motoru , ispravan motor i turbo i eto ga ,

neki chiptuneri se bore da naprave 20ks sa remapom...

To meni nije jasno zar se moze toliko dobiti na ispuhu stvarno je puno kao da si remap napravio

105ks 250Nm - 120ks 293Nm dobra razlika

Ja sam na svom golfu stavio zadnji remus lonac i nisam nista brzi nego sto sam bio dok katalizator jos uvijek imam....
 
Član
Svaka čast na poslu! Ali ima moj brat u a3-ojci ovaj motor 105 ks, 5 brzina. Autu mnogo fali šesta brzina, brzo postane bučanu petoj, mogu misliti koliko ovome sad treba šesta...
 
Top