Usluge argonskog varenja(aluminij,inox,bakar,rosvaj,zeljezo...)

Usluge argonskog varenja(aluminij,inox,bakar,rosvaj,zeljezo...)

Početnik
aServis je napisao(la):
Nije vezano za auto :) možeš li praviti zupčaste letve, najvojna vretena koliko duga? debljine 25mm i da li možeš ravnati ploče? trenutno mi treba za flah 100x10 dužine razne... poslovi se tiču tokara pa ak može baci mi cijene.
Mogu provjeriti,mada kad sam snjim nedavno pricao vezano za adaptere i sl rekao je d aneoze to raditi posto mu je stariji tokarski i glodalica a nezeli da radi tako opipljive stvari sa starijom masinom.Trebao bi se on ubrzo ponoviti novim masinama poa ga pitam i javim ;)
 

IKO

Član
pozdrav kolega! kako bi ti mogao poslati srca od rs-ica da mi ih odradis tj da nalijes rupe i koliko bi to bilo para? usput jeli ti mozes izbusit i nove rupe na srcu?;)
 
Legend
Eh... ja ti slao pp, a nisam vidio ovu temu...
u svakom slucaju sretno drug u poslu, a mi se cujemo cim budem na cesti... ;)
 
Početnik
Iko je napisao(la):
pozdrav kolega! kako bi ti mogao poslati srca od rs-ica da mi ih odradis tj da nalijes rupe i koliko bi to bilo para? usput jeli ti mozes izbusit i nove rupe na srcu?;)

Druze mozemo to odraditi postom,ali radije sacekaj dok skener neposalje svoje pa posaljite zajedno msm da ce vam biti jeftinije tako. ;)
Ali ako hoces mozes sto se mene tice kad god tebi odg.Sto se tice novih rupa pricao sam sa svojim tokarom i on nezeli to raditi iz samo jednog razloga a to je da su mu strojevi koje bi za to koristio podosta stari tako da su nastali "luftovi" i zbog toga on nezeli da radi tako delikatne stvari,ali u dogledno vrijeme planira da se modernizuje i nabavi nove strojeve i tad ce moci i to ;)

Liga je napisao(la):
Eh... ja ti slao pp, a nisam vidio ovu temu...
u svakom slucaju sretno drug u poslu, a mi se cujemo cim budem na cesti... ;)

Drug poslao sam ti odgovor ;)
 
Top