Usluge argonskog varenja(aluminij,inox,bakar,rosvaj,zeljezo...)

Usluge argonskog varenja(aluminij,inox,bakar,rosvaj,zeljezo...)

Početnik
Nudim usluge varenja:
-aluminija
-bakra
-zeljeza
-inoxa
-rosvaja

Usluge sitnih popravki.Varenje felgi i rubova.

Takodje nudim usluge izrade svih vrsta cjevarija za automobile tipa cijevi usisa od turba do usisne,prepravke i popravke intercooler-a,izrada chargecooler-a(vodeno hladjeni usisni zrak),izradu usisnih/ispusnih grana ali striktno uz specifikacije musterije ili njihov nadzor posto tad sam siguran da ce dobiti ono sto zahtjevaju.

Posjedujem atest argonskog zavarivaca a zavrsio sam masinsku skolu,radio kao bravar a sada kao argonski zavarivac.Cijene su pristupacne i nelupam po dzepu da se razumijemo.Takodje moguce dogovoriti izradu neceg za auto,tipa usisna grana,adapteri za turbo,felge,razne vrste prirubnica,iz i sl posto mi je dostupna i glodalica i tokarski stroj tj imam majstora za to koji je takodje vrlo povoljan.

U principu sta god da vam padne napamet za napraviti/popraviti pitajte i ja odg mogu,nemogu i koliko bi kostalo.
U principu varim i popravljam sve sto se moze popraviti.Takodje sta god vas interesuje pitajte ovdje ili na pm ili na broj telefona:066-059-174.
Najzadovoljniji bi bio kad bi mi se sav posao ticao automobila i radjena poslova za projekte koji su u toku ali sta god zamislite pokusat cemo ostvariti.Sav potreban materijal posjedujem ja tako da se netreba brinuti oko toga,takodje moguce da i musterija dadne svoj materijal ako ga ima radi umanjenja cijene

Opet da napomenem cijene su Veoma pristupacne posto ovo neradim zbog zarade vec cisto iz ljubavi prema ovom poslu i automobilima i ako mogu da pomonem drugima.
Cjenovnik nemogu tacno precizirati posto se svaki posao razlikuje.
 
Član
evo prvo konkretno pitanje,koliko kostaju adapteri za felge sa raspona 4x114 na 4x100 ili 5x112 recimo.
napominjem brezoni su trenutno pa bi trebao biti veoma dubok adapter da pokrije lice glavicine.
mislim da bi se moralo opet koristiti navrtanje na sistemu brezona
 
Početnik
prozor je napisao(la):
evo prvo konkretno pitanje,koliko kostaju adapteri za felge sa raspona 4x114 na 4x100 ili 5x112 recimo.
napominjem brezoni su trenutno pa bi trebao biti veoma dubok adapter da pokrije lice glavicine.
mislim da bi se moralo opet koristiti navrtanje na sistemu brezona

To ti tek sutra mogu javiti posto nisam u kontaktu sad sa tokarom.Mogu ti odg ovdje,na br moba ili na pm,ali tek sutra kad ase cujem sa njim.
 
Član
16.JPG


koliko bi kostalo povariti ovih 5 rupa na 4 felge ( moje nemaju ove male rupice ) dakle samo ove velike povariti temeljito i maximalno kvalitetno
 
Početnik
roki_actros je napisao(la):
Zar ne bi trebalo prvo napraviti "cepove" od AL-ua pa ih utisnut mjeru na mjeru i onda povariti?

Moje misljenje je da je sigurnije izvariti rupe.Da bude ful stopljeno sve bez umetaka.Naravno raditi sa pauzama zbog pregrijavnja materijala i sa dodatom bakarnom plocom sa zadnje strane zbog zadrzavnja argona i odvodjenja toplote ;)
 
Legend
e da nisam adaptere radio , sad bi ti bbs-ke poslao ... fine cijene imas druze ;)
u ostalom dok kupim sire rubove saljem ti ih :cool:
sorry za off , ovo je ujedno i free bump da posao krene ;)
 
Početnik
enesss je napisao(la):
e da nisam adaptere radio , sad bi ti bbs-ke poslao ... fine cijene imas druze ;)
u ostalom dok kupim sire rubove saljem ti ih :cool:
sorry za off , ovo je ujedno i free bump da posao krene ;)

Hvala prijatelju
Kad htjednes samo javi ;) ;)
 
Nisam ranije vidio temu, trenutno nemam nista, al druze moj zapiso sam broj i sigurno cemo nesto uskoro radit, dobro je imat kolegu chunera u ovom poslu, vazda treba nesto sa alumijiem cackat ;)
 
Član
Nije vezano za auto :) možeš li praviti zupčaste letve, najvojna vretena koliko duga? debljine 25mm i da li možeš ravnati ploče? trenutno mi treba za flah 100x10 dužine razne... poslovi se tiču tokara pa ak može baci mi cijene.
 
Top