usisna grana

usisna grana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
adohera je napisao(la):
drug bio si u pravu nije bila dobro ociscena, ponovo sam je skidao i bas na tom mjestu je bila jos zacepljena, sad sam ocistio:icon_smile: auto ide puno bolje:icon_smile:


cime si cistio usisnu granu ?
 
Član
Nijedna grana an svijetu nije bila prljava ko u mog bivseg golfa ponekad... :) fino napuni kantu nafte i ubaci granu nek se kiseli jedno sat-dva, onda dok se kiseli idi na neku benzinsku npr. OMV i kupi onaj usrani sprej za skidanje masnoce sa motora, kad se iskiseli grana fino je izvadis iz nafte, ocistis krpama kolko mozes pustis da se malo suhne, i onda onu strcaljku kompletnu istrosis na granu, pa pustis jedno 5 minuta da se ufati, kad se fino ufati onda krpe i krpice u ruke i cisti svana iznutra, najboilje bi bilo kad bi imo kaku sajlu pa nabijes krpu na njoj i cistis one laktove, kad zavrsis ima da se sija grana ko nova.
 
Član
Zerr je napisao(la):
mislim da ti je problem kao i sa ostalim koima sam radio sa foruma
skine se usisna i naspreja se i onda je operemo aparatom da bi izbilo sve iz nje
i normalno skidanje turbine i rastavljanje,ciscenje i stelovanje
juce jedan momak dolazio da mu se to odradi iz mostara kaze procito na foumu
cijena ti je 150km za citavu uslugu i to sto ti stane na 3000 obrtaja sigurno bi na dijagnostici postoji greska koja se mora ponistiti
mislim da nisi rjesio svoj problem;)

potpis, standarsni problem VW
 
Član
na Stilu se jednom dešavalo, samo stane na nekih 3100obrtaja, a bilo je do bombine... pa sad:icon_question:
 
Član
sad mi ide bolje dosta mada nije opet to to ali za sad stoji jer vise neznam na koju cu stranu imam i seata toleda benzin 2.0i GT i on me nesto zeza morat cu i to otici da nastelujem pa cu otici da Zerr-a ovih dana sad mi i ispiti pa neznam vise gdje udaram:icon_cry:
 
Član
Jedan savjet, idi do Zerra i sve riješeno, imao isti problem, passat 2003 god., bio kod njega i sve ok, nije ti daleko k'o meni.
BTW, ja sam 'momak iz Mostara' :icon_smile:.
 
Član
majisotru i na dijagnostiku, nevezano za ovo kod mene jaran na pezou 206 dizel imao problema na 3500 obrtaja, i na dijagnostici ustanovili da nije cip ovano kako treba(neki problme je bio nsiam puno zapitkivo sta) pa je kihno pare za mapiranje i ostalo sta ide vec uz to,, sad letiiii :)
 
Član
ma sad za sad je dobro on fino ide, ne ide koliko moze ali je dosta bolje imam ja toleda 2.0 GT da mi leti:icon_smile: passat je tu samo za ekonomicnost:icon_smile:
 
Član
zacepljena usisna grana mora da ventili ne zatvaraju dobro pa vrati konpresiju jbg ne vjeurjujem da je do toga ali ocisti ne kosta te nista pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top