Uređivanje Enterijera,Fabia

Uređivanje Enterijera,Fabia

2 ArminM brate ima kod nas u KM knjizari ispod gimnazije 3.5 km folije 100X60cm ;)

ima providna, crba sjajna, crna matt, krom i druge

ja kontao haubu prelijepit u matt crnu :D
 
odlicno ;)

de mi reci posto ti kupujes foliju i koje dimenzije predpostavljam da su mozda kvalitetnije nego ove sto sam ja koristio :icon_question:
 
Član
tnx,40cm širina na metar se uzima,3km metar,made in germany je folija imao sam negdje link
od te firme piše i na poleđini folije,debela je i dobro se lijepi ja sam najviše kompjutere radio sa njom i nema
nikakvih problema .
 
aha hvala ti u svakom slucaju a ove sto sam ja kupovao su 3,5 km 100x60cm nakon izvjesnog vremena pocnu bubrit valjda od vrucina

ma opet cu ja morat njih kupit kad kupim vidit cu koja je proizvodnja
 
Član
Ova je uvijek ista folija,ja sam ima skoro godina nalijepio na jedan dio ratkapa istu ovaku crnu
foliju cijelo ljeto se pržilo po suncu a auto perem kracherom nisam nikad odgulio je niti se promjenila
boja niti je šta bubrilo
 
Bitno je izglda samo dobro zalijepit ;) u jarana na masci bubrilo a nije kod mene a to sam pomislio zato sto sam ja kratko vremena imao te linije na branicima a kod jarana jos stoje linije na masci al imaju mali mjehurica

razmisljao sam i ja da po orucima uradim crvenom debljine 6mm:icon_biggrin: al sive felge
 
Član
to nije dobro očistio podlogu pa se zrak uvuko na neka mjesta,pričekaj dok otopli pa lijepi ili skini
felne pa unesi u toplo negdje sad je hladno vani ne može se ništa sa folijom
 
Trozic je napisao(la):
to nije dobro očistio podlogu pa se zrak uvuko na neka mjesta,pričekaj dok otopli pa lijepi ili skini
felne pa unesi u toplo negdje sad je hladno vani ne može se ništa sa folijom

imam ja plasticne obruce sto idu na felge al velicina 13" :D

http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=28902


ponesem u kucu i opleti :icon_biggrin:

a to z mjehurice si upravu a treba i lijepo to sve preci i dobro pritisnit ja najcesce kreditnitnim karticama to lijepo predjem da fino se primi na povrsinu :icon_smile:
 
Član
troza majstore svaka čast :)

i ja planiram slične stvari raditi već dugo vremena al' uvijek nesto drugo preče jbg...
 
Član
Planirao sam da uzmem onu 3D karbon foliju za centralnu konzolu, nasao sam po solidnoj ceni odlicnu varijantu ali ovo tvoje me je bas zainteresovalo, zanima je jel ovo elasticna folija koja se ugradjuje uz pomoc fena... Gde bi se ovo moglo kupiti u Sarajevu?
Odoh sada da proverim do knjizare "svjetlost"...
 
Član
Biće obruči odlični ;)
Hvala,da si bliže ibizasa mogao si kod mene doći da uradimo :D
Jeste elastična folija može se dosta istezati kad se ugrije ja sam je zagrijavao sa
običnim fenom za sušiti kosu,kad se malo ispraksaš lako ćeš je oblikovati,
trebalo bi da ima u knjižari čim ima kod nas u ovako malom gradu .
 
Top