Uređivanje Enterijera,Fabia

Uređivanje Enterijera,Fabia

Član
Pozzz,malo sam počeo uređivati enterijer u Fabiji,već su mi ranije neki članovi
predlagali da one plastike od ventilacije farbam u piano ali pošto je farbanje komplikovano
i neznam kako bi to ispalo naročito po ovoj zimi odlučio sam to uraditi folijom,
evo kako izgleda,











Ostalo mi je još da presvučem onaj prsten od mjenjača i unutrašnje ručke na
vratima ali mi je problem što ih moram skinuti a neznam kako bi,
izgleda moram skinuti tapacirunge sa vrata,kako su pričvršćeni kod Fabije
ako je neko skidao na šta da pazim da šta ne polomim ?
 
zavisi kako se radi i kakva je povrsina ;)

ja prvo sto sam radio sa tim folijama su bile linije crvene na branicima

mozda nesto uradim on enterijer u sivoj boji :icon_biggrin:
 
Član
Tnx ;)
ja sam sve prešao sa p1000 vodobrusnim a foliju sam grijao dok se ne počne topiti i tako je oblikovao .
 
Član
Trozic je napisao(la):
Tnx ;)
ja sam sve prešao sa p1000 vodobrusnim a foliju sam grijao dok se ne počne topiti i tako je oblikovao .

zato ce sad prije puknut plastika nego sto ce se folija odlijepit ili poderat;);)
dobro ispalo,svidja mi se
 
ja imam u planu nesto radit pa cu bas tako kako si rekao ;)

neki dan sam gledo na autoviziji kako folijom oblijepe cijeli auto i vecina auta sto rade su super automobili naravno

bugati s hrom folijom :icon_eek: ferari narandasta i carbon imitacija :cool:

passat 3c smb boja mat zelena

rade sa industrijskim fenom i folija moze da bez problema stoji 10 godina i podnosi sve vremenske uvjete :cool:
 
Član
Hvala,
folija je odlična stvar ja ovo ne bi nikad ofarbao jer neznam kako bi ispalo a da plaćam
nekom ne bi se isplatilo,a ovako sam rješio sve sa komad folije,kad budeš radio slikaj,
dobro je auto presvući folijom kad ga ogrebeš samo odguliš i zalijepiš novi komad :D
 
Administrator
brate lijepo to izgleda...
mogao sam i ja skinuti svoju sivu pa presvuci sa piano black:)
a kako se skida potrazi malo na netu, skodacroatia.com ;)

evo sto sam ja radio prije 2-3 mjeseca http://www.bhtuning.com/skoda-octavia-tour-silver-interior-update-str-slike-t-47007.html
 
BIt ce slike ;) kad budem radio ;)

a upravu si to za folije i auto nemas brige hoces potrefit nijansu hocel bit curaka ne moras skidat dio s auta samo foliju zalijepis ko zvaku :D

od svega najvise mi se svidja sto cuva odlicno boju auta :cool:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
brate lijepo to izgleda...
mogao sam i ja skinuti svoju sivu pa presvuci sa piano black:)
a kako se skida potrazi malo na netu, skodacroatia.com ;)

evo sto sam ja radio prije 2-3 mjeseca http://www.bhtuning.com/skoda-octavia-tour-silver-interior-update-str-slike-t-47007.html



Odlično si uradio,regan sam na taj sajt evo tražim podatke zaboravio sam,
ima kupiti i prozirna folija planiram presvući sa njom jedan dio pragova sa unutrašnje
strane kad se otvore vrata onaj jedan dio se stalno grebe pa da ga zaštitim .
 
Član
Trozic je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
brate lijepo to izgleda...
mogao sam i ja skinuti svoju sivu pa presvuci sa piano black:)
a kako se skida potrazi malo na netu, skodacroatia.com ;)

evo sto sam ja radio prije 2-3 mjeseca http://www.bhtuning.com/skoda-octavia-tour-silver-interior-update-str-slike-t-47007.html



Odlično si uradio,regan sam na taj sajt evo tražim podatke zaboravio sam,
ima kupiti i prozirna folija planiram presvući sa njom jedan dio pragova sa unutrašnje
strane kad se otvore vrata onaj jedan dio se stalno grebe pa da ga zaštitim .



e to i ja hocu,gdje cu nabavit tu foliju,i mene strasno nerviraju ti pragovi,em sto mi prlja svak ziv,koga god poveze,em sto ce se izgrebat,bas sam razmisljao o prozirnoj foliji
 
Član
Tnx,
ja neki dan bio ovdje u jednoj knjižari gdje inače uzimam i ovu foliju i vidim došla i ta prozirna,
sve su folije 3km metar dužni a širina im je 40cm mislim da i ta prozirna isto košta kad polijepim slikaću .
 
Top