Upozorenje sa VWCC-a

Upozorenje sa VWCC-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tetke idite na heklanje.ba pa tamo uživajte, .noke je rekao svoje, ko hoće nek mu vjeruje,ko neće ne mora..Ima 4-5 momaka kojima se debelo progledalo kroz prste da ne dobiju ban valjda će se sami prepoznati..Svoje privatne razmirice rješavajte međusobno a ne na forumu.
 
Član
i ban je za ljude...ne znam schumi sta si se sad uzdigo nakon hicme sati sa prijetnjama..vidis da se sve smirilo davno prije nego si se pojavio uopste...skontalo se, smirilo se..nema nikakve potrebe sad da se ide dalje...chill out..
 
Član
Znači cijeli dan se može vrijeđati i tračati i nakon što prođe sat vremena onda je ok što se to radilo,idemo dalje...Moje upozorenje se odnosilo za ubuduće da se neće više tolerisati razni ispadi,uvrede i spamanje koje se tolerisalo u ovoj temi i kontrolišite se ljudi malo šta pišete,net je pun virtualnih siledžija,ovaj forum neće trpiti takve..
 
Član
Cuj tema kao takva je bila jedan globalni trac na svim mogucim forumima a ne samo na ovom tako da su se svi njoj i prilagodili a ne znam fakat ko je koga vrijedjo jer znam da ja nisam osim sto sam pokusavo otrest ko se natakario na mene...morat cu se vratit pa da vidim to vrijedjanje jer fakat nisam skuzio...za tako nesto naravno ban nek bude opcija uvijek...dule je tu bio prisutan cijelo vrijeme i opominjao je...ko se nije prilagodio opomeni sankcionisan je i kraj borbe...a tema kao tema je bila losa sa citavim nizom dogadjaja tako da i sadrzaj iste ne moze biti dosta bolji...ispravi me ako grijesim negdje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top