Upozorenje: Binježevo - nova kamera-radar!

Upozorenje: Binježevo - nova kamera-radar!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilo je rijeci o kamerama u britaniji
isti fazon, samo se prestrojis u drugu traku i nista ti ne moze
kad se to proculo, policija molila gradjane da kao zbog njihove sigurnosti ne prelaze u drugu traku :lol:
 
Član
:lol::lol::lol: danas prolazio kraj ove kamerice u travniku ali nisam imao aparat da uslikam a i vidio sam gdje je senzor na cesti i nece mi 100% doci kazna jer sam ja 50-tak metara prije usporio na 40-50 a prije tih 50-tak da ni nepricam koliko sam isao:lol::lol:
 
Član
Ljudi, pustite te price o sprejevima i necim preko tablica.

Znate kako identifikuju prekrsioca sa slike?
Imaju software na kompjuteru koji "cita" tablice sa slika prema onim naborima(brojevi na tablici su ispupceni) stoga ako je tablica zaprljana ili stajaznamvec, i dalje mogu citati...

elmir je napisao(la):
jest jest i rodjaku je tako narandjesti blic.. ali mozda su ti oprostili jer si isao oko 20+ mozda su trazili nekog da mu uzmu vozacku ;) moj amidja je tako isao ja mislim 35+ i sredio je da mu nista nedodje..nesmijem to pisat ovdje al et..inace amidja ima jakih veza..mislio sam da je to nemoguce jer te slika ima dokaz al ett sve je moguce u BIH
Koliko sam ja skontao, ti mislis da neki drot sjedi u stanici i gleda snimak na TV-u i zapisuje na papir tablice kome ce poslati kaznu ili gleda uzivo i pritisce dugme za slikanje kad neko napravi prekrsaj???
jaooo...



Po nekim informacijima, koje mislim da su tacne, kamera slika na 81km/h i 3sec poslije crvenog svjetla ukoliko je postavljena na raskrsnici... Kamera ne slika na prolazak kroz zuto svjetlo(provjereno)
 
Član
poKle je napisao(la):
Po nekim informacijima, koje mislim da su tacne, kamera slika na 81km/h i 3sec poslije crvenog svjetla ukoliko je postavljena na raskrsnici... Kamera ne slika na prolazak kroz zuto svjetlo(provjereno)
tacno tako
na 81km/h slika i 2-3 sec poslije crvenog
znam da je bilo u emisiji i da su se ljudi zalili jer su mislili da slika na koliko je ogranicenje i onda je im je lik zaduzen za te kamere odgovorio
 
Član
poKle je napisao(la):
Ljudi, pustite te price o sprejevima i necim preko tablica.

Znate kako identifikuju prekrsioca sa slike?
Imaju software na kompjuteru koji "cita" tablice sa slika prema onim naborima(brojevi na tablici su ispupceni) stoga ako je tablica zaprljana ili stajaznamvec, i dalje mogu citati...

elmir je napisao(la):
jest jest i rodjaku je tako narandjesti blic.. ali mozda su ti oprostili jer si isao oko 20+ mozda su trazili nekog da mu uzmu vozacku ;) moj amidja je tako isao ja mislim 35+ i sredio je da mu nista nedodje..nesmijem to pisat ovdje al et..inace amidja ima jakih veza..mislio sam da je to nemoguce jer te slika ima dokaz al ett sve je moguce u BIH
Koliko sam ja skontao, ti mislis da neki drot sjedi u stanici i gleda snimak na TV-u i zapisuje na papir tablice kome ce poslati kaznu ili gleda uzivo i pritisce dugme za slikanje kad neko napravi prekrsaj???
jaooo...



Po nekim informacijima, koje mislim da su tacne, kamera slika na 81km/h i 3sec poslije crvenog svjetla ukoliko je postavljena na raskrsnici... Kamera ne slika na prolazak kroz zuto svjetlo(provjereno)

:lol::lol::lol: jaro nisi me dobro shvatio.. dobro ja znam sta je to i koliko je sranje..salio sam se ba;)

aa nekontam to slika iznad 81km/h dakle ako ides 70km/h nece te slikati i nece ti doci kazna??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top