Upozorenje: Binježevo - nova kamera-radar!

Upozorenje: Binježevo - nova kamera-radar!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[attachment=9330]
ewo ga , isao sam po auto dole i reko da slikam ;)
iza znaka zabrane preticanja ;)
ovde ce da bude postavljen !!!
 
Član
uh trebalo bi napraviti sticky temu za te radare na stubovima.
Mene je prije neki dan "klepio" radar-kamera na ulasku u zenicu iz pravca doboja.
Dobio sam kaznu za dva dana,nemam pojma kako tako brzo to obrade,nevjerovatno.Nisam ni znao da me uslikao,samo dosla kazna.

Ajd da otvorimo temu i da svako pise gdje zna da imaju ti radari kamere,imamo pravo da se borimo...
 
Član
to brate , hvala na ovoj korisnoj informaciji , ionako se uvijek zaletim na onom pravcu , i ne gledam na kazaljku.. :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
postavljena je i jedna na Brankovcu kod Shopping centra Zovko preko puta benzinske Zovko,i slika povis 60km/h u oba smjera
 
Član
p8250005mediumuw8.jpg

p8250006mediumly6.jpg

p8250007mediumti5.jpg

p8250008mediumlb4.jpg

p8250009mediumen9.jpg

p8250010mediumyq3.jpg

p8250011mediumqz4.jpg

p8250012mediumne6.jpg

p8250013mediummu7.jpg



a sto je najgore, tu je linija isprekidana i veliki pravac...
 
Član
a znaci kad dodjes do onog qrca ko zice odatle te slikaju?? uhh sutra idem pogledati gdje je u travniku to pa da odprilike izmjerim gdje sam ja usporio ali to se meni desilo prije najmanje 7 dana mozda bi dosad dosla??
 
Član
meni mjesec i po iz zenice jos nije dosla u tz
i to ona kad ides iz zenice za doboj,s desne strane stoji,ima znak radarska kontrola i ja sa 120 skinem na 80 haj reko mozda budu tu negdje,
a ogranicenje 60
i slika i mene i jarana,dan bio,narandzasti blic,to je filter nocni izgleda
 
Član
jest jest i rodjaku je tako narandjesti blic.. ali mozda su ti oprostili jer si isao oko 20+ mozda su trazili nekog da mu uzmu vozacku;) moj amidja je tako isao ja mislim 35+ i sredio je da mu nista nedodje..nesmijem to pisat ovdje al et..inace amidja ima jakih veza..mislio sam da je to nemoguce jer te slika ima dokaz al ett sve je moguce u BIH
 
Član
Kažu ništa to ne pomaže oni sprejevi koji kao zabljesnu i daju odsjaj ogledala jer to oni mogu prokužiti ;)
 
Član
Imaju oni kao poklopci za tablice, gledao sam to vec, mislim da je ucinkovito!

A ovdje, kad vidite ove senzore samo u drugu traku (ako nema niko iz suprotnog smjera) :D
 
Član
Bogami, kad smo o tablicama, prije par mjeseci vozim se iza nekog kadetta suze, i mrak je, moji farovi obasjavaju njegove tablice i ama bas nista se ne mogu razaznati, izgledaju isto kao da je neko oprao svo crnilo s njih, sijaju kao lim, kontam vidi levata skinuo necim boju s brojeva/slova, kako frajer skrenu udesno i izadje iz dometa mojih farova, odjednom mogu procitati tablicu savrseno :O

Ja zino...htjedo krenuti za njim, ali guzva me sprijecila, da pitam sta je to uradio....nisam vidio nista da ima na samoj tablici, mozda je presvucena necime ili....nemam pojma....
 
Član
legionar je napisao(la):
Imaju oni kao poklopci za tablice, gledao sam to vec, mislim da je ucinkovito!

A ovdje, kad vidite ove senzore samo u drugu traku (ako nema niko iz suprotnog smjera) :D

:cool::cool::cool: dobru si mi ideju dao svakako ovdje u travniku gdje je postavljena ta kamerica imaju 2 trake u jednom smjeru i 100% su oni stavili senzor samo na jednu eh danas idem da vidim gdje je taj senzor i uslikat cu;) eee ljudi ajmo zamolit moderatore da napravimo novu temu gdje cemo slikati te kamerice i senzore i pisati lokaciju(ali samo to)da svakakvi komentari budu brisani..jel se slazete sa mnom?? moramo ovo nekako rijesiti;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top