unutrasnjost golf4 u golf2

unutrasnjost golf4 u golf2

Član
ja ne znam koliko je tabla,moze se naci na otpadu vrlo lako,i nju ti je sigurno lakse ubacit,a dobro izgleda,ima kod mene u gradu jedna dvica,sa komplet unutrasnjosti od trice,stvarno predobro izgleda;)
 
Legend
Nije skupa tabla... mi smo je skoro dobili dzabe (golf mk3)... skupe su komponente za tablu, prekidaci, sat, kasete, konzola itd.

Najisplatnije bi bilo da ti neko moze komplet zamjenu uraditi onda nije puno... jer kompenziras za dijelove... ili da negdje uzmes sve komplet, da ti ne naplacuju pojedinacno... al da budemo realni... to kad se dobro odradi, dobro i izgleda... zato, na tebi je da se protegnes koliko si dug... razumijes... ;)
 
Član
Ja sam sebi radio u mk2 tablu od corrada ,imas posla koliko hoces da bi to bilo sve kako treba, moras imati sve komplet, ne samo tablu, treba ti i centralna konzola oko rucice mjenjaca, pa one plastike oko rucne kocnice, itd itd.
Tablu fizicki mozes nagurati za jedan dan, ali prepravka oko grijanja, polica, kilometar sata imas koliko hoces, ako zelis da ti sat radi kako treba, trebas tablu od osiguraca prepraviti ili zamjenjiti, na mjenjacu staviti el. pinjon od brzine, onda je pozeljno i rucice brisaca i zmigavaca da zamjenis, da bi to bilo kako treba.
Tablu od mk3 mozes naci komplet za cca 150-200 KM komplet, ali neko da ti to sve uradi je jos toliko novaca ili ako zelis sam to da radis treba ti sedam dana da radis svaki dan po nekoliko (citaj 4-5) sati.
Ali je kasnije ugodjaj fantazija ja sam imao osjecaj kao u corradu da se vozim ,ali mi je sve radilo i na kilometar satu i na grijanju prekidaci itd....
Sretno !!! :)
 
Član
evo da se prvo zahvalim na preporuci,hvala adi,ja ubacujem te table i od trice u dvicu stane kao sto je i fabricki u G3,bez ikakve supljine ili vidljivog sarafa,kvalitetno bez ikakve nakarade,znaci svi prekidaci,sat,rucice sve radi kao i u G3,takodje i grijanje i hladjenje radi bez ikakvih problema i ne rasipa vazduh nigdje.

moze se odraditi i tabla od g4 ali je komplikovanije.
 
Legend
code: KR je napisao(la):
evo da se prvo zahvalim na preporuci,hvala adi,ja ubacujem te table i od trice u dvicu stane kao sto je i fabricki u G3,bez ikakve supljine ili vidljivog sarafa,kvalitetno bez ikakve nakarade,znaci svi prekidaci,sat,rucice sve radi kao i u G3,takodje i grijanje i hladjenje radi bez ikakvih problema i ne rasipa vazduh nigdje.

moze se odraditi i tabla od g4 ali je komplikovanije.

Ma to je to... ;)
 
sve je to komplikovano i ko ti kaze da je lako od trice tablu ugraditi i da nema nikakvi prepravki i rezanje LAZE!!!
nego brate da ti ja kazem fino najisplativije ti je da prodas dvicu i to para sto planiras da kupis tablu od cetvoreke i ugradjujes, dok poplacas majstore dok pokupujes sve djelove moci ces cetvorku kupit.... ;)
 
realno, tabla od trojke je nista naspram table od 4ke. sigurno da je komplikovano i tesko, ali kad vidis konacni ishod, zaboravit ces na sve probleme i patnje.. ;)
 
Član
Druze ja ne znam nista o tome ali nemoj se dzaba zaj*avati ili ubaci od Golfa 3 ili nemoj dirati.Vidio sam jedan projekt u HR je momak radio od G4 u G2 kad vidis one silne zice isto pometina ima da ti se zanebesa istina je da lijepo izgleda na kraju ali je velika zafrkancija.Vidio sam da ubacuju i od Pola i ne izgleda lose...sretno
 
ako nekome treba tabla od golfa 3 upasana tj prerađen nosači i sve ostalo potrebno za golfa 2 samo da se ubaci nek se javi dat ću vam ja broj od momka koji je prije vozo tu tablu od trice u dvici sada je opet vratio od dvice
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
sve je to komplikovano i ko ti kaze da je lako od trice tablu ugraditi i da nema nikakvi prepravki i rezanje LAZE!!!
nego brate da ti ja kazem fino najisplativije ti je da prodas dvicu i to para sto planiras da kupis tablu od cetvoreke i ugradjujes, dok poplacas majstore dok pokupujes sve djelove moci ces cetvorku kupit.... ;)

Ko je ne zna ugradit moze je rezati kolko hoce i kad je postavi konacno nekako vidjet ce danije to to, al ima ljudi koji znaju ugradit bez ikakvog rezanja i prepravki,fino covjeku platis i odradi ti :icon_smile:

A kolko bi to trebala tabla i majstor kostat da moze za pare koje potrosi na to kupit 4. kad proda 2. i doplati taj neki iznos:icon_rolleyes: salu na stranu , i budimo realni kosta to dosta al ne mos ni trojku kupit za te pare sto ulozis na to ovako je barem nesto unikatno zato i postoji tuning :cool:;)
 
Član
ma dajte, kakvi problemi oko ugradjivanja. ja iz astre vadio tablu i vracao sa milionima zica i sajlica i opet radi. a tu tablu kad kupis sve dzekove sijeci i nosi kuci. kao da je problem spojiti ventilator i povezati puhalice bregastim crijevom? tablu isto tako, plovak od goriva, senzor temp, puz za kilometar sat, obrtaje na alternator ili bombinu i eto. ne spajas digitalnu klimu jbt
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
sve je to komplikovano i ko ti kaze da je lako od trice tablu ugraditi i da nema nikakvi prepravki i rezanje LAZE!!!
nego brate da ti ja kazem fino najisplativije ti je da prodas dvicu i to para sto planiras da kupis tablu od cetvoreke i ugradjujes, dok poplacas majstore dok pokupujes sve djelove moci ces cetvorku kupit.... ;)

e jest to garant tako kako ti kazes:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top