unutrasnjost golf4 u golf2

unutrasnjost golf4 u golf2

Član
sto ne bi mogla,kad moze na keca moze i na dvicu,,puno je to petljanja,puno posla,al sam vidio rezultat toga,licno sam gledao na jednom autu,dobro je ispalo;););)
 
Član
msvago je napisao(la):
ok, hvala, sad jos moram nac nekoga sko bi se zafrkavo s tim

iskreno buraz ne znas u sta se upustas,al eto,,nego da ti kazem iskreno mislim da se vrijedi napatit,jer je rezultat i vise nego dobar,,,samo me zanima sta mislis postic time sto to uradis,neki poseban razlog ili????
 
Član
msvago je napisao(la):
ne
nego mi se svida unutrasnojst golfa 4

posteno,napatit ces se dok to sve prebacis,morat ces sjec masku,svasta nesto,al kazem ti,krajnji rezultat je i vise nego dobar,,,samo u dvici ta ista maska izgleda tako malo,nije kao u cetvorci,al et,potrazi na internetu,mislim da ima negdje i slika o tome;)
 

LSD

Član
mislim da ce te kostati sve to kolko i vrijedi 2 sama....no opet kako hoces..cejf nije skup
 
samo je petljavina a kostat ce ga samo cockpit...ima u tz jedan kec koji ima ubacen tako...pokust cu naci sliku...pa je okacim..
 
BHT Ovisnik
ja bih prije unutrasnjost trice,jeftinije,nema toliko elektronike i zaj*avanja,jeftinije,a veoma lijepo izgleda u dvici,a kad bi isao na nesto bolje onda od audia TT;)
 
Član
Evo ti link od profila momka koji to radi, na forumu je pa se cuj s njim...

http://www.bhtuning.com/code-kr-u-8506.html

Iz trojke u dvicu stane tabla bez ikakve sjece i skracivanja gledo sam kad je ugradjivo ...

Cetvorkina jest bolja ako je vec mozes povoljno naci :icon_smile:
 
Legend
Nije problem ubaciti tablu... problem je koliko daleko zelis ici... jer ti automatski sistem gladjenja nece raditi, elektrika u autu se mora prekopcati kako treba... instrument tabla je sasvim druga prica... ako zelis da sve bude ko fabrika, onda je posla preko glave... nije nemoguce... al moras biti spreman da odrijesis djep... ;)

p.s.
ja trenutno radim sebi nesto slicno pa cu ti poslati slike kada to dodje na red... poz... ;)
 
Top