Univerzitet u Sarajevu - ODLUKA ? Odgađanje ispita ?

Univerzitet u Sarajevu - ODLUKA ? Odgađanje ispita ?

Član
Grga je napisao(la):
u tz kaze ministrica nista dok nebude 1m snijega, kaze nema saznanja da su prilazi skolama blokirani :icon_question: koje tu lud..

jede ministrica govna.... nije problem za nas koji zivimo u tz... problem je za ucenike/studente koji dolaze iz okolnih gradova/sela...
 
Član
Pa ako je proglaseno stanje elementarne nepogode na TK, valjda je logicno da se obustavi nastava :icon_rolleyes:
 
Član
ado_d je napisao(la):
Na FPN samo subota, nedjelja i ponedjeljak odgodjeni ispiti..

jel sigurno to za FPN? kako ja da dodem :( evo pisu na fb na grupi od faxa provjerena informacija 100% tacno
Drage kolege i kolegice,studenti FPN-a Univerziteta u Sarajevu,kao i ostali fakulteti,sve osnovne i srednje skole,Ispitni termini predvidjeni za cijelu narednu sedmicu odgadjaju se za 7 dana poslije sto znaci da naredne sedmice nece nikako biti ispitnih rokova.Ovo je takodjer potvrdio i rektor Univerziteta u Sarajevu Faruk Caklovica.Skole i fakulteti bi trebali poceti sa radom 13,2,2012(Ponedjeljak) kao i ispitni termini.Hvala.

meni ovo opet sumljivo ipak je to FPN uvijek nesto kontra haha
 
Član
menso206 je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Na FPN samo subota, nedjelja i ponedjeljak odgodjeni ispiti..

jel sigurno to za FPN? kako ja da dodem :( evo pisu na fb na grupi od faxa provjerena informacija 100% tacno
Drage kolege i kolegice,studenti FPN-a Univerziteta u Sarajevu,kao i ostali fakulteti,sve osnovne i srednje skole,Ispitni termini predvidjeni za cijelu narednu sedmicu odgadjaju se za 7 dana poslije sto znaci da naredne sedmice nece nikako biti ispitnih rokova.Ovo je takodjer potvrdio i rektor Univerziteta u Sarajevu Faruk Caklovica.Skole i fakulteti bi trebali poceti sa radom 13,2,2012(Ponedjeljak) kao i ispitni termini.Hvala.

meni ovo opet sumljivo ipak je to FPN uvijek nesto kontra haha
Brate pogledas na stranici fakulteta sta pise.Pusti se tih neprovjerenih informacija ;)
 
Član
menso206 je napisao(la):
gledao sam sad za cetvrtak odgodjen valjda ce i ovi ostali ;)

http://www.fpn.unsa.ba/wpfpn/novosti/obavijest-za-sve-redovne-i-vanredne-studente-odgadanje-ispitnih-aktivnosti/

Koji ispit polazes u cetvrtak?
 
Član
ado_d je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
gledao sam sad za cetvrtak odgodjen valjda ce i ovi ostali ;)

http://www.fpn.unsa.ba/wpfpn/novosti/obavijest-za-sve-redovne-i-vanredne-studente-odgadanje-ispitnih-aktivnosti/

Koji ispit polazes u cetvrtak?

filozofija :D odgodjen do daljnjeg tako pise a sve i da nije ja ne mogu doci
 
Član
Na dnevniku FTV bilo da u Tuzli nema skole u ponedjeljak
ne znam sta je za fakultete :icon_rolleyes:
 
Član
http://www.rtvslon.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=2277%3Aodgoeni-svi-ispiti-na-fakultetima-univerziteta-u-tuzli&catid=1%3Avijesti&Itemid=5


evo valjda odgodjeno i na untz
 
Član
ibizasa je napisao(la):
NOVA VIJEST SA EKONOMSKOG FAKULTETA :)

Obavještenje o odgađanju ispitnih termina

Poštovani studenti,

Zbog proglašenja stanja prirodne nepogode u Kantonu Sarajevo od strane Vlade Kantona Sarajevo, obavještavamo vas da se odgađaju svi ispitni termini u periodu od ponedjeljka 06. 02. 2012. do nedjelje 12. 02. 2012.
Služba za rad sa studentima i planiranje nastave će vas obavijestiti o naknadnim ispitnim terminima.


Uprava Fakulteta


Javi djevojci da nema nista od ispita :)

E da, znam ko je sada definitivno najsretniji tip na forumu (pored mene).....



(Emireeeeeeeeee, javi nam se :D)

tu sam ja :D meni danas trebao biti ispit, i juce obavjestenje odgadja se do daljnjeg. kontao sam da nece biti nekad u toku sedmice, kad sad opet ovo novo obavjestenje :D

ja trebao FR polagat. samo sto sad imam novi problem, nestalo mi zadataka. sve prevjezbao. valja ponovo novi krug krenuti :lol:
 
Top