Univerzitet u Sarajevu - ODLUKA ? Odgađanje ispita ?

Univerzitet u Sarajevu - ODLUKA ? Odgađanje ispita ?

Član
PREPORUKA REKTORA SVIM FAKULTETIMA
Odgađa se nastava i termini ispita na sarajevskom Univerzitetu

Kako je za naš portal potvrdio Faruk Čaklovica, rektor Univeriziteta u Sarajevu, nastava i ispitni termini se odgađaju za sedam dana.

b_120204089.jpg


Rektor UNSA Faruk Čaklovica trenutno se nalazi u Zagrebu odakle koordinira svim aktivnostima na Univerzitetu zbog nastale vanredne situacije u Kantonu Sarajevo.

"Ja sam se čuo sa predsjednikom Studentskog parlamenta u Sarajevu kao i generalnim sekretarom. Dekanima fakulteta i akademija ćemo predložiti pomjeranje nastave i odgađanje ispita", kazao je Čaklovica za naš portal.

Svi ispitni rokovi bit će odgođeni za sedam dana.

Da li neko zna koliko je ovo pouzdana i 'konačna' informacija pošto u ponedjeljak trebam imati ispit na Ekonomskom Fakultetu u Sarajevu?
 
Član
RE: Univerzite u Sarajevu - ODLUKA ?

Sve se odgadja za sedam dana, maloprije sam cuo na radiu ;)
 
Član
RE: Univerzite u Sarajevu - ODLUKA ?

Evo šta su objavili na stranici mog fakulteta :

Obavještenje o odgađanju ispita

Poštovani studenti,

usljed vremenskih neprilika, sve aktivnosti – ispiti predviđene za 04. i 05. februar se odgađaju. Novi termini ispita bit će naknadno određeni.

Služba za rad sa studentima i planiranje nastave


Da li je moguće da obavještavaju za danas i sutra a o ponedjeljku da pojma nemamo sta ce i kako ce biti... Sutra je naime nedjelja odnosno neradni dan svejedno tako da nisam siguran da li ce se pojaviti neka nova obavjest ili ne....

Imal neko sa EFSA da je malo upućeniji, da je kontaktirao nekoga iz studentske ili dekanata??
 
Član
moja djevojka ide na ekonomiju isto je trebala imat ispit u ponedeljak, nekakve monetarne i javne finansije ili kako vec hehe, u glavnom rekla mi je da su joj svi ispiti pomjereni za sedam dana.
 
Član
NOVA VIJEST SA EKONOMSKOG FAKULTETA :)

Obavještenje o odgađanju ispitnih termina

Poštovani studenti,

Zbog proglašenja stanja prirodne nepogode u Kantonu Sarajevo od strane Vlade Kantona Sarajevo, obavještavamo vas da se odgađaju svi ispitni termini u periodu od ponedjeljka 06. 02. 2012. do nedjelje 12. 02. 2012.
Služba za rad sa studentima i planiranje nastave će vas obavijestiti o naknadnim ispitnim terminima.


Uprava Fakulteta


Javi djevojci da nema nista od ispita :)

E da, znam ko je sada definitivno najsretniji tip na forumu (pored mene).....















(Emireeeeeeeeee, javi nam se :D)
 
mi u Zenici nismo te srece,pa jutros u 9h zajedno sa profesorom pravili prtinu da dodjemo do amfiteatra...u utorak imam tezak ispit,bas bi mi dobro doslo da pomjere za 7 dana :icon_sad:
 
Član
ibizasa je napisao(la):
NOVA VIJEST SA EKONOMSKOG FAKULTETA :)

Obavještenje o odgađanju ispitnih termina

Poštovani studenti,

Zbog proglašenja stanja prirodne nepogode u Kantonu Sarajevo od strane Vlade Kantona Sarajevo, obavještavamo vas da se odgađaju svi ispitni termini u periodu od ponedjeljka 06. 02. 2012. do nedjelje 12. 02. 2012.
Služba za rad sa studentima i planiranje nastave će vas obavijestiti o naknadnim ispitnim terminima.


Uprava Fakulteta


Javi djevojci da nema nista od ispita :)

E da, znam ko je sada definitivno najsretniji tip na forumu (pored mene).....

Ima nas jos gore;)
 
Početnik
Pravnica je napisao(la):
Zna li neko mozda sta je za Pravni fakultet u Sarajevu, jer nama nistane pise na stranici fakulteta :D

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Citat:
PREPORUKA REKTORA SVIM FAKULTETIMA
Odgađa se nastava i termini ispita na sarajevskom Univerzitetu
 
Hvala puno, samo sada vidim na tv-u premijer rekao kao ako profesori to odobre i ako se tako dogovore sa studentima onda ce biti odgodjeno.. Sada sam u jos vecoj dilemi :( :icon_question:


Oggy je napisao(la):
Pravnica je napisao(la):
Zna li neko mozda sta je za Pravni fakultet u Sarajevu, jer nama nistane pise na stranici fakulteta :D

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Citat:
PREPORUKA REKTORA SVIM FAKULTETIMA
Odgađa se nastava i termini ispita na sarajevskom Univerzitetu
 
Član
u tz kaze ministrica nista dok nebude 1m snijega, kaze nema saznanja da su prilazi skolama blokirani :icon_question: koje tu lud..
 
Top