ulje 2t

ulje 2t

Član
ipak sam kupio agip ulje 2t,ovaj od ine sam poklonio komsiji posto on mjesa sa motorkom tom,volio bi naci repsol ulje 2t,ne mogu da ga nadjem u sarajevu,prije je bilo na aneksu sad nema,znam da je bolji agipa,ako neko zna radnju u sarajevu gdje ima repsol ulja nek mi javi,hvala......
 
Član
yago je napisao(la):
ipak sam kupio agip ulje 2t,ovaj od ine sam poklonio komsiji posto on mjesa sa motorkom tom,volio bi naci repsol ulje 2t,ne mogu da ga nadjem u sarajevu,prije je bilo na aneksu sad nema,znam da je bolji agipa,ako neko zna radnju u sarajevu gdje ima repsol ulja nek mi javi,hvala......

Bice uskoro kod nas na Aneksu da znas ;)
 
Član
i Ja sam vidio da mi je od Ine pocela bila pustati uljna pumpa i kad sam presao na ovo tursko (zaboravio sam kako se zove ali imam negdje pakovanje od nje) ali ja sma bio zadovoljan eto presla je sa tim uljem oko 60 000 km kod mene i evo kod brata jos uvijek ide na to ulje, sad ima na satu oko 90 000km predjenim sa Vespom 50 kubika :cool: malo ko je to uspio a da ne otvara masinu, a bice i sat uslikan kad navrne 100 000 okrugli :D
 
Član
yago je napisao(la):
jel otvarate ponovo radnju???

Pa otvorena je druze radnja,nikad nije bila ni zatvorena,samo sto smo presli na novu lokaciju,odma prekoputa stare radnje,gdje su nekad bila ona Uguru stakla,vidjet ces odma na pocetku avlije ima reklama Protuning nemozes fulit ;)
 
Ulje kupujes po setupu,tacnije po tome koliko ti skuter ide u obrtaje
Za serijale najbolje su polusintetike poput motula scooter expert
Za jace setupe do 12k moze ic polusintetika,sve preko castrol tts,motul 710,motul 800

Stihlovo ulje je odlicno,ali problem je taj sto je predvidjeno za dosta vise obrtaje,sa dosta vecim temperaturama te tako stvara problem garezi koja posle pravi sranje,lijepi karike,truni se itd.
Sve u svemu,ako ti se stedi uzmi omv bixxol polusintetiku,meni se dosta dobro pokazalo na slabijim setupima
 
Ma ako ti je serijala dobro ti je i ono, mada ces jeftinije proci ako koristis onu OMVovu polu sintektiku, ne zale se ljudi ;)
 
Član
prosle godine sam koristio repsolovo ono mi je bolje drugacije na gasu ko brze ide..........
 
yago je napisao(la):
kako cu znati koliko obrtaja,uzeo sam sa sad ovo agipovo za pocetak

koji skuter je u pitanju?
jel sve serijsko na njemu?

omv bixxoil je dobro ulje,prvo ulje u zivotu koje sam kupio za skuter i nisam imao problema
 
Član
U Yamahi koristim Dvotaktol racing namjenjen za motocross i go cart a proizvodi Optima Modrica i super mi djeluje a cijena skoro 14KM...
 
elemental je napisao(la):
U Yamahi koristim Dvotaktol racing namjenjen za motocross i go cart a proizvodi Optima Modrica i super mi djeluje a cijena skoro 14KM...

ne ulivaju mi nesto povjerenje :D
ako tog krosera gonis preko 10.000 obrtaja zajebi to ulje;)
 
yago je napisao(la):
aprilia sportcity 2t

savjetujem Motul Scooter Power 2T ili Ipone Scoot Run 2t (sinteticko) sa mirisom jagode, ono ti je najbolje jer je Motulova receptura, mirisi na jagodu i nema dima na izduv. ako si stedisa onda IPONE Scoot city 2T ali je ono polusintetika.

Motul Scooter Power 2T 28,00 KM (sintetika)
Motul Scooter Expert 2T 21,50KM (polusintetika)
IPONE Scoot Run 2T miris: jagoda 27,20 KM (100% sintetika)
IPONE Scoot City 2T miris: jagoda 21,30 KM (polusintetika)

Sem toga, po meni vrijedi jos samo Agip jer je Aprilia, ostalo nista ne savjetujem
 
Top