ukradeni farovi

ukradeni farovi

Član
jos malo poceti ce krasti alarme sa auta :D Ja auto u gradu ostavljam samo ispod rasvjeta i ne duze od sat dva al opet ko neko auto :D a kuci imam cuku sad me strah da mi njega ne odrade posto vidim sve zivo kradu.....:icon_mad:
 
jarane nisu uopste otvarali haubu nego su iscupali farove i slomili nosace a kad ih vidim lahko cu ih prepoznati bili su facelift i slabo ih ko ima a i ostali su nosaci :icon_mad: znam ja da je to neko narucio nisu to oni bezveze ukrali a zna se i da je velika potraznja za farovima od corrada

Da se malo nasalim prije tretmana




poslije tretmana

 
Član
mom starom su isto tako ukrali prednju masku, nisu otvorili haubu nego pocupali sa sarafa, jbt sta ta maska na kraju vrijedi 5 maraka.
 
Član
:icon_eek: ovo nije normalno... meni su krali bocne zmigavce, ratkape al da sam znao da kradu farove :icon_rolleyes:
 
Član
Cek ovo je na Alipasinom.. 50m od mene :icon_mad:
u subotu ja slucajno na prozor, vidim kisa para kad imam sta vidjeti. Dvojica sa kapuljacama sjede mi na autu. Posto sam na 9 spratu nista im nemogu, ja fino frisko kupljenu lubenicu od 7-8 kg uzmem pa ako krene da obija razbicu auto al cu nekoga i ubiti. I cekaj i cekaj, nesto dugo mi sjede a nista nerade. Onako "go" sidjem dole kad nigdje nikoga..:icon_mad:
oka nisam sklopio radi idiota :icon_mad:
 
Član
Danas citam u novinama, liku u Mostaru klepili farove, pazi sad(!) od Felicie, i covjek tek na granici skontao da ih nema kad ga je carinik pitao "A gdje su vam gospodine svijetla?" :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Danas citam u novinama, liku u Mostaru klepili farove, pazi sad(!) od Felicie, i covjek tek na granici skontao da ih nema kad ga je carinik pitao "A gdje su vam gospodine svijetla?" :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
:icon_question:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top