ukradeni farovi

ukradeni farovi

jutros izlazim iz zgrade kad imam sta vidjeti.Ukrali mi farove sa corrada :icon_mad::icon_mad::icon_mad: tacno sam pop..... prvo sto se to ne moze naci a iako nadjes koliko su para mozes auto kupiti, a i ja sam osjedio dok sam ove naso btw ako ko cuje da se prodaju da znate da su moji posto polovnih nema nigdje.Ljudi ovo je za plakati kakva je ovo drzava ni farove na autu ne mozes imati
 
Član
ne mogu da vjerujem, kako koji dan sve gora situacija, izgleda da treba visoki napon spojit na auto pa da trehne da mu nikad ne padne napamet vise :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
ne smijes vise ni auto ostaviti na parkingu izgleda da je velikaa potraznja za farove od corrada

ma jarane slabo su se oni naucili posto su polomili nosace ne znam koji ce im k....
 
slikacu kasnije trenutno mi nije dobro kad vidim auto;) bitno je da su ostqvili masku ispred auta da se ne polomi fino je polozili
 
Početnik
a u pm, mafije :icon_eek: u kojem dijelu ti se to desilo, nesto mi se ne dolazi u Sarajevo autom vise, da mi ne skinu lamelu na parkngu, non stop na pofalicima ostavljam, i do sad su mi samo pokusali skinuti H pojas, al ih je ocito nesto pomelo, a drugo nista u autu i nije bilo...

i evo jedan fkt ozbiljan prijedlog...ima nas dovoljno...zrtvovat jedno auto, fino, sredjeno, felge i to, a parkirat jos dva full zatamnjena i zanocit u njima...ako nista, bar cemo bacit koju, popit po jednu ;)
 
OooOOoOo Boze ti pomozi, sta je ovo, pa svaki dan nova tema otvorena, vec vidim sutra neko otvori poskidali mu vrata, ukrali sjediste. . . . sto je najgore ovom nema kraja! Ono ne isplati se ni sredjivati auto, kupit nekog krsa samo da bude prevozno sredstvo! Sramota! Ali kakva nam je drzava nije ni cudo . . . .:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Mom su komsiji prosle godine sa golfa 2 skinuli orginalne ratkape... covjek ide iz Konjica u Sa na posao redovno i jedan dan dosao do auta, kad na autu niti jedne ratkape :icon_mad: i stavi obicne felge samo ih ofarba.... je*o ovu drzavu.. sve go lopov :icon_mad::icon_mad:
 
Član
jos malo kad pocnu motore cupati :icon_mad:

kakve su sanse da prepoznas farove po necemu?
ipak nije puno korada po gradu moguce da su nekom falili, pa kad vidis korada obavezno pregledaj farove
 
nista novo, vec sam imao situaciju da su mi drugu ukrali jedan far sa auta, i to ne bilo kod auta, vec FAIAT Uno, znaci dno dna, fino obili, otvorili haubu i ko ljudi skinuli i zatvorili sve......... za uno nov far 23KM, a da ne pominjem farove za ovo tvoje, am jebeno naci, em kad nadjes sjenila u kurcu

ubuduce kakav senzor alarma na haubu ;)
 
Top