ukradeni farovi

ukradeni farovi

Član
e svasta stvarno, ja sam mislio da se ovo radilo tamo u osamdesetim, skidali felge, farove, karambolke i ostalo. ovi lopovi su izgleda pravo ocajni postali. meni se takodje desila jedna glupa situacija, kad sam imo punta, neko mi ukro one cepove na branicima gdje se navrnu kuke za slepanje.
 

SL7

Član
Brate drzava je kriva sto se tice tih kradja,kad nam je zakon kura.. u svijetu se to naplati a kod nas kazu ,,jesam li ja kriv sto su ti ukrali farove,,kazu i prilagodi se uslovima puta:sjebao kuglu,karter,gumu,felgu..Ova drzava je kura..Otmaju ali bas bukvalno otimaju od naroda,pa bogte kao divlji zapad samo zaustavljaju.A kad se kome sta ukrade vrse uvidjaj i od toga nista jer nemaju nista od toga..
Udjem u temu s,policijom meni u avliju da udje lopov moram ga ubit-ili on mene kazu nesmijes tako moras nas zvat pa reko zvat cu vas da radite obdukciju:D
Moras pitat lopove ako mislis naci farove jer oni znaju seme;);)
 
Član
u americi je najbolji zakon ako ti neko udje u tvoj posjed. ili ti nesto krade sa auto samo lagano pistolj i pucaj u njeg samo zoves policiju nosi ga odavde...a kod nas lopov ti krade.... ti izadjes koji box mu odvalis..i dobijes kaznu...skoro u tz lik naso u podrumu da mu kradu i on ih izudara i sveze ih i dobio 3 mj zatvora.
 
citam i ne vjerujem :icon_eek: ma naruceno ko sto neko rece i upracen u sirom krugu nekih mafijasa i onda samo ukradeno

drzava je samo obiljezeni teritorij i definisano ime nista vise ova drzava nije :icon_mad:
 
Član
a ovo u C fazi ma nije ni cudo . . .svaki dan nesto nestane na alipasinu
pa bio je onaj snimak kada su krali iz rextona torbicu isti taj parking tu
snimili im lica sve al djaba jadna je nasa zemlja stas . . . .
 
Član
pa bar na alpasinu su jedno te isti vecinom ti sto obijaju i kradu valjda znas ko bi mogao biti :icon_confused:
 
Član
Prijatelju na alipasinom ispod mercatora skinulo ratkape sa for mondea,izgleda da im je tu pogodno za operacije....:icon_mad:
 
Član
Doslo vrijeme da je isplatnije nekoga roknut i negdje po noci na njivi u kopati nego prijavjivati al s obzirom da imamo puno ovih cuka lutalica nebi dugo bio pod zemljom;)
 
Top