ukradeni brisaci

ukradeni brisaci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma pusti brisace cuvaj zenu:lol::icon_exclaim:
normal kod nas se krade sve od kapica na ventile do auta:lol:
 
za 1 maj prosle godine mu ukrali dasku za gepek,prije mjesec cd player,sinoc brisaci i 2 poklopca felgi...treba nekom kicmu slomit :icon_mad:
 
to samo treba napraviti zamku....parkirati auto sa kakvim plejerom dobrim na vidnom mjestu i prekoputa skupiti se u kakav kombi vas 6-orica i cekat ga...i kad dodje dasa samo ga u kombi i negdje na livadu snjim odbojke igrati...nemoze biti jaci od vas sestorice da ga j*es....
pozdrav i sretno :)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
to samo treba napraviti zamku....parkirati auto sa kakvim plejerom dobrim na vidnom mjestu i prekoputa skupiti se u kakav kombi vas 6-orica i cekat ga...i kad dodje dasa samo ga u kombi i negdje na livadu snjim odbojke igrati...nemoze biti jaci od vas sestorice da ga j*es....
pozdrav i sretno :)

ukrade mi prijedlog to moze proci ako je bas nekom stalo da uhvati lopova tako koju vece biti i ima da ga nema:lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
to samo treba napraviti zamku....parkirati auto sa kakvim plejerom dobrim na vidnom mjestu i prekoputa skupiti se u kakav kombi vas 6-orica i cekat ga...i kad dodje dasa samo ga u kombi i negdje na livadu snjim odbojke igrati...nemoze biti jaci od vas sestorice da ga j*es....
pozdrav i sretno :)

kombi je za 8+1..??:lol::D
 
Član
pa ebem ga ima li jos sta da nisu poceli krasti jos domalo nemos se posrat da neko govno ispod tebe ne ukrade
dje ide ovaj svijet u p materinu
radije bi da mi auto ukradu neko tako neku sitnicu bezveznu
 
Rozimacak je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
to samo treba napraviti zamku....parkirati auto sa kakvim plejerom dobrim na vidnom mjestu i prekoputa skupiti se u kakav kombi vas 6-orica i cekat ga...i kad dodje dasa samo ga u kombi i negdje na livadu snjim odbojke igrati...nemoze biti jaci od vas sestorice da ga j*es....
pozdrav i sretno :)

kombi je za 8+1..??:lol::D

dodjes sa autobusom,usput poneses koju gajbu pive i mozes ga na razanj okrenuti,pa meziti.....hihihi
 
Član
ooo boze dragi,,,ako se vako nastavi morat cemo pjeske hodat,,ne smije se izgleda vise nista stavit na auto...cini mi se kad bi govno ostavio na auto neko bi ga pokupio.......pa sta ce mu ti brisaci,malo im sto kradu muziku i felge:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
pu j*em im mater
 
Ma kradu ljudi sve i svasta...sta god kome fali...ode!Meni su ukrali "obruceve" i cepove sa celicni felgi!Sreca nadjoh na auto otpadu...:icon_sad:
Da ga vidim...ruke bi mu polomio!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top