ukradeni brisaci

ukradeni brisaci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
samo da se zna parking kod uglovnice,mislio sam da je tu sigurno,al izgleda da nigdje nije :icon_mad:
haveru ukradeni silikonski brisaci,jos seljak nije znao ni skinut,nego ih pocupo...ne mogu da shvatim kakav je to mentalni sklop,kad izadjes u grad i gledas sta ces ukrast...zao mi samo sto ga nismo uhvatili,al polahko upast ce kad tad :smajli26:

Zenicani pamet u glavu ;)
 
Član
i meni se to desilo jednom.Ukrali mi jedan brisač sa golfa keca.Zamisli koja je to kriza bila :lol::lol::lol:
 
Član
black_devil je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
U j*ote jel i tom neko zapelo za oko a boze dragi

sine,kod nas je zakon :D

Ma jes vraga ,ja lakirao citavo auto i nakom mjesec dana neki mulac uzme kljuc ili vec sta i pozada po gepeku malko mi crtao et kako je kod nas ,a prije godinu dana starom na astri preko citave strane jos astra karavan et koji mulac trebas biti da uradis nesto tako i napravis stete 1000KM
 
ma da je dosao i rekao drug daj mi za kafu,covjek bi mu dao,a ne ovako rizikuje zivot...al polahko jedan vidi sve :D
 
Član
Ne mogu da vjerujem da su i to poceli, ali inace parking ispred uglovnice je poznat po obijanju auta. Do sada su krali CD playere a sad su spali na brisace...jadno. Moze otici do mupa da pogleda snimak posto se ta lokacija snima 0-24, ne zbog brisaca, nego da se vidi koji kreten to radi i da se vec nesto poduzme!!!
 
PyToN je napisao(la):
Ne mogu da vjerujem da su i to poceli, ali inace parking ispred uglovnice je poznat po obijanju auta. Do sada su krali CD playere a sad su spali na brisace...jadno. Moze otici do mupa da pogleda snimak posto se ta lokacija snima 0-24, ne zbog brisaca, nego da se vidi koji kreten to radi i da se vec nesto poduzme!!!

joj dobro si,sad se sjeti da ima tu kamera,samo gdje stoji,da vidim jel mogla uhvatit :icon_question:
auto je bilo parkirano,odmah preko puta bosanke onaj prvi red,okrenuto prema njoj...
i mozel se zumirat kakva je kamera :icon_question:

a jutros je drug vidio,da su skinuta i 2 cepa sa felgi :icon_mad:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
PyToN je napisao(la):
Ne mogu da vjerujem da su i to poceli, ali inace parking ispred uglovnice je poznat po obijanju auta. Do sada su krali CD playere a sad su spali na brisace...jadno. Moze otici do mupa da pogleda snimak posto se ta lokacija snima 0-24, ne zbog brisaca, nego da se vidi koji kreten to radi i da se vec nesto poduzme!!!

joj dobro si,sad se sjeti da ima tu kamera,samo gdje stoji,da vidim jel mogla uhvatit :icon_question:
auto je bilo parkirano,odmah preko puta bosanke onaj prvi red,okrenuto prema njoj...
i mozel se zumirat kakva je kamera :icon_question:

a jutros je drug vidio,da su skinuta i 2 cepa sa felgi :icon_mad:

Kamera je rotaciona 360 stepeni vidi se sve dobro a i zum je dobar ukoliko je dan, po noci je vec slabije a moze se vidjeti...jbg nek ode i provjeri nista ga nece kostati...tome se treba vec jednom stat u kraj...
 
ne daju nama snimak da pogledamo,napravili zapisnik,uzeli broj telefona i zvat ce kad pregledaju snimak...ne vjerujem da ces ista biti od toga,ali et :icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top