Ukradena muzika iz auta

Ukradena muzika iz auta

Član
iskreno mi je zao zbog te muzike a zato ja necu sebi nista nabavljati osim sto imam fabricko i to je to pa ako voli kasete nek nosi...
 
pa nemoj baksuze pisat da si kontaktiro ljude koji kupuju, qurac ce to on sad odma prodat...suti i prati i cekaj...j*oga ti...a ne treba mu kljuc vjeruj to se otvara lako...ako nema alarma i ako je iole starije auto, 20sec...cak ako hoce da te j*e phihicki onda a i zakljuca...:D sretno u potrazi
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
pa nemoj baksuze pisat da si kontaktiro ljude koji kupuju, qurac ce to on sad odma prodat...suti i prati i cekaj...j*oga ti...a ne treba mu kljuc vjeruj to se otvara lako...ako nema alarma i ako je iole starije auto, 20sec...cak ako hoce da te j*e phihicki onda a i zakljuca...:D sretno u potrazi

lahko je kasnije zakljucat, pritisne pipak i gotovo heheh :D

sretno u potrazi za lopovima...
 
Član
ako ga nadjes islajdraj mu gumu na faci.ja sam dvije muzike zijanijo u 3 godine neko fakat ima i pravi belaje.
 
Član
Aaa braco moja pa nemogu vjerovat da se to događa ovoliko.. Nije normalno sve kradu od kapice za gume pa do krova , najpametnije bi vama bilo da se svi okupite negdje i ako ga nađete da se svak iživi na njemu 5-6 minuta, ovako dalje sa mirovanjem nevodi nicemu. Zao mi je za tu muziku nadam se da ces je pronaci.. Btw ja se necu sekirat puno oko toga nabavim sebi rotvajlera u auto ga ubacim otvorim mu prozor da ima svjezeg zraka pa da vidimo oce se itko smjet naslonit na auto a kamoli da proba obit .. Nevidim nikakva drugacijeg rijesenja vise za ove krađe!
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Aaa braco moja pa nemogu vjerovat da se to događa ovoliko.. Nije normalno sve kradu od kapice za gume pa do krova , najpametnije bi vama bilo da se svi okupite negdje i ako ga nađete da se svak iživi na njemu 5-6 minuta, ovako dalje sa mirovanjem nevodi nicemu. Zao mi je za tu muziku nadam se da ces je pronaci.. Btw ja se necu sekirat puno oko toga nabavim sebi rotvajlera u auto ga ubacim otvorim mu prozor da ima svjezeg zraka pa da vidimo oce se itko smjet naslonit na auto a kamoli da proba obit .. Nevidim nikakva drugacijeg rijesenja vise za ove krađe!

Treba izumiti zastitu,kad neko izvuce kasetofon a ne otpoji akumulator da ga struja sprzi.

Moglo bi se ovo pravit dobro bi se kod nas prodavalo :lol:
 
treba te lopove sve pohvatat....i sve vise i vise ljudi sa foruma odlazi muzika i nebudu vrata odvaljena znaci neko prati sta i kako i samo lagano ti mazne....znaci netreba ni ovde svasta stavljat....'bem ti dan u kakvoj mi drzavi zivimo..:icon_mad:
 
Top