Ukradena muzika iz auta

Ukradena muzika iz auta

Član
Danas mi je pred opstinom u Tuzli ukraden kasetofon,Hifonics Aphrodite X pojacalo i Tuba 900W.

Vrata nisu odvaljena sto znaci da je neko imao kljuc i da je znao sta se sve nalazi u autu.

Moze biti i da je taj neko registrovan na ovom forumu pa bi vam preporucio da pazite sta postavljate na forum.

Ako je taj neko sa ovog foruma i cita ovo nek zna da ce biti pronadjen cim proda nesto od ove robe.
 
Početnik
zao mi je, kolega..i ja sam siguran da ih ima na forumu takvih..
stavi slike te muzike, da bar znamo o cemu se radi, ako bi gdje ko prodavao to..
 
Član
i meni su jarane maznuli kod glavne banke neki dan mp3 isto vrata nisu bila odvaljena :icon_evil:
 
Član
_konZa_ je napisao(la):
i meni su jarane maznuli kod glavne banke neki dan mp3 isto vrata nisu bila odvaljena :icon_evil:

Neznam samo kako je gepek otvorio, i odnio noob tubu a rockford ostavio

I siguran sam da cu ga naci kad tad jer znam ljude koji kupuju takve stvari od tih lopova i vec sam ih kontaktirao.
 
Član
ma zna se drug ko na tom mjestu krade i ko otvara auta kao da ima ključ čest je gost kod mene u zatvoru
 
Član
sad plocica nista haman ne znaci..nego kupi torbicu i nosi sa sobom player..:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Meni su tu iz golfa ukradene neke stvari pa su mi ih sami vratili uz objašnjenje da nisu znali da je golf moj kaže znam da voziš audija otkud sad i golfa ali uglavnom sve uredno vraćeno a golf otključan i ponovo zaključan
 
Administrator
i meni je zao drug.... pred kojom opstinom su ukrali... starom ili novom:icon_question: i kao sto neko rece postavi slike pa mozda neko i naleti:icon_mad::icon_mad:
 
Član
:icon_eek::icon_eek: u p.m, :icon_mad::icon_mad: u poslednje vrjeme sve vise i vise nahebe raje s foruma
 
Član
stvarno mi je zao ..vidio sam da se krade dosta stvari...sve to treba po brzom postupku..hvala bogu meni nista nije ukradeno..mada je moglo sreca pa su bila vrata mala..meni iz garaze..razvalio vrata odnio katanac...i oktrio motor bio pokriven dekama..otkrio sve ..pootvaro latice i otiso..nije ga mogo sam jer je volan bio zakljucan..samo mi zao bilo sto nisam alarm bio aktiviro..kako bi fino pleso onda:lol:
 
Član
auto je bilo puno drugih stvari (disk za laptop,transmiter,RAM...) ali samo je muzika uzeta.

I da zaboravio sam reci da je uzeo i stik na kojoj je bila muzika a stik je bio na hard disku.

i kao sto neko rece postavi slike pa mozda neko i naleti

Tuba
2ex0ubl.jpg


Pojacalo slicno ovom
140.jpg


Kasetofon
241p89t.jpg
 
Top