Ukraden Renault Laguna 2 1,9 dci 2001

Ukraden Renault Laguna 2 1,9 dci 2001

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Super,moze ti to indicija bit dobra. Idi ti druze u policiju i zamoli ih da idete na njegovo imanje ili gdje vec boravi da malo prosnjuhate mjesto, svakako ponesi svoj kljuc... :)

Jos kad bi znao koje je mjesto super bi bilo, inace na toj udaljenosti je blizu kiseljak i ostalo...
 
Član
Hvala vam na informacijama i podršci. Svaka informacija pomaže itekako. Neznam, kad bi je našao, maaaaaaa, bili bilo sretnije osobe od mene.
 
Legend
Svi su oni uvezani, puno bolje nego sto to mi uopste mozemo zamisliti, sta mislite kako do sada nisu svi pohvatani, zato sto se dobro kriju, sto su hijerarhijski postavljeni, i nema da krade svak sve, vec se tacno zna, sta ko gdje krade.. tako da svaki put kada uhvate nekog, postoji indikacija da ce propricati, samo je pitanje je li to u interesu policije..

druze samo budi uporan, naci ces je sigurno..
 
Član
Nemogu da vjerujem da nigdje ni u jednim vijestima ovo nema što se desilo :S

Neznam ko je nadležan da ovakve vijesti plasira u javnost... sramota je ovo, uhvaćen lopov, auto ukradeno razbijeno... :S

sramota u pm.
 
Član
zato aldine potrudi se malo i policija je umijesana u to pobrini se da sve dodje do televizije ili nek ti vrate auto u zamjenu da sutis...ja vjerujem da ces ga pronaci...
 
Član
Ti iz Viteza se ne sale! Velika je to Auto Mafija i vjeruj mi kad putujem ako idem preko Viteza N.Travnik da nikad ne svracam ili ne zastajem da kupim nesto cak ne perem auta tu niti sipam gorivo! :) Pokusaj se naci ...vecini su vratili auta! Ali cuvaj se i policajaca! Dosta njih saradjuju s lopovima! Vjeruj mi ...
Ali opet za sve probleme tu je KASKO Osiguranje!
 
Član
c3uX je napisao(la):
Ti iz Viteza se ne sale! Velika je to Auto Mafija i vjeruj mi kad putujem ako idem preko Viteza N.Travnik da nikad ne svracam ili ne zastajem da kupim nesto cak ne perem auta tu niti sipam gorivo! :) Pokusaj se naci ...vecini su vratili auta! Ali cuvaj se i policajaca! Dosta njih saradjuju s lopovima! Vjeruj mi ...
Ali opet za sve probleme tu je KASKO Osiguranje!

S policijom sam prićao, čak se i potrefilo s jednim prijateljem da su njegovoj prijateljici ukrali Golfa V isti lopovi po prići. Primjenili su isti reperttoar priće. Inspektor u PU Ilidža mi kaže da su npr. dosad hapisli jednu ekipu bezbroj puta koja je sigurno odradila preko 200 auta, ali su na kraju opet na slobodi i još uvijek kradu. Ma užas. Nije ni čudo da se zovu auto-mafija, organizovani kriminal sa uhodanim kanalima i podrškom (korupcija).

Šok sam preživio što ću pamtiti čitavog života, ali život ide dalje. Nek mi je porodica dobro, a auto biće abd. Trebalo mi je samo vremena da sebi dokažem neke stvari.
 
Član
tako ti je to moj jaro samo nedaj boze nikom a policija je u sve umijesana i svi oni beru svoj postotak, to nas vuce nazad uveliko i sve dok oni ne budu radili svoj posao kako treba takva ce nam biti drzava...
 
Član
Pa pise da ih je policija uhvatila a oni opet na slobodi, sto znaci da ipak mozda nije policija kriva nego tuzilastvo...
Opet mozda policija ne prikupi dokaze a hvata lopove, i sta ce sud nego ih pustiti.
Treca stvar, nije citava policija korumpirana nego samo odredjeni pojedinci koji iznose informacije vani i prodaju ih lopovima.
Jesi li pokusao traziti auto na Trebevicu, tamo ih u najvise slucajeva odlazu.
 
Ma jarane, zdravlje i porodica su najbitniji, lima i para ce biti. Ljudi ostanu bez par miliona, izgube preko noci sve, ali sta ces zivot ide dalje...
 
ma nisu problem te finansije, kasko daje mogucnosti placanja na rate i sve se moze dogovoriti. svako ko moze priustiti malo skuplje auto bi trebao da ima i za kasko. nije to ni skupo toliko. bitna je svijest
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top