Ukraden Passat V

Ukraden Passat V

Član
Evo stupio sam u kontakt sa policajcem, i rekao mi je ujutro sve javiti, sta i kako. Pa et i to je rijeseno :)
 
Htio sam napisati zapadna hercegovina ali nisam htio da se ne uvrijede jer ima par momaka od tamo. Ali sigruno kome god da se ukrade novije auto nek prvo gleda posusje grude siroki i slicno. drago mi je sto su nasli auto... da nisu to bi u djelove ili prekucato pa preprodato. ;)
 
Član
I ja kazem. Tko ce znat sta je planirano, ili je nađeno negdje pored ceste, mozda je i opljacano sta sa njime, to sve saznam kroz dan dva, valjda. Pa se javim tu i prenesem vam, sta i kako, cisto informativno.
 
Član
bitno je da i policija nesto radi;)
drago mi je da je pronadjeno, u kakvom god je stanju, bolje nego da ga nisi nikako nasao...nadam se da ga nisu puno unistzili,fin passat
 
Član
:) odlično, drago mi je da su ga našli.
Nadam se da je sve uredu da možes nastaviti voziti....

Sretno
 
Član
Danas mi je receno, auto je u ok stanju, polomeljena bosbrava, i plastike okolo, i valjda ulozak paljenja slomljen, dok se srede tu papirologiju idem po auto. Et ga. Nek se i u ovoj drzavi nađe nesto.
 
Član
frngla je napisao(la):
Bogu hvala pa da i ovo ima, i nasa policija da nadje nesto ;)

drago mi je sto su ti nasli auto

Vjerojatno ostavljen pored ceste, teško da bi ga policija našla :icon_smile: Oni nađu samo kad im se dojavi gdje se nalazi napušten automobil
 
Top