Ukraden Passat V

Ukraden Passat V

Član
Ukraden passat V, nitko nista nije zvao, nit bilo sta slicno, otkupnina nije trazena i slicno. Cisto sumljam da ce se auto vratiti, ili pronaci, u muriji je prijavljeno, al eto. Znate i sami kako to hoda kod nas. Pa evo ako tko slucajno vidi gdje, ovakvog svjezeg na otpadu, ili negdje u vasoj blizini. Ide nagrada, ako se utvrdi da je to navedeni auto. Godina je 1998, dakle po staklima mozete vidjeti. Motor je 1.8 automatik. Auto je u odlicnom stanju bio, pa eto ako i to sta govori. A stavit cu i broj sasije, ako treba.

attachment

attachment

attachment

attachment

attachment
 
Član
Ne mogu ove slike nikako ovako raditi druze, linkovao si ih direktno iz svog mail accounta....
 
Član
Hebiga meni ih normalno prikaziva, evo ide novi upload. Ne mogu editovat ovaj gore post, pa evo ovdje slike.






Broj šasije: WVWZZ Z3B ZWP 367 010
 
Član
sory što ti ovo kažem ali on je već razbacan u dijelove, ali šta čovjek da radi pokušava sve ne bi li uspio,stvarno mi je žao susjećam s tobom, znam kako je to
 
Član
Jebeno je to, znam kakv je osjeća kad su meni pokušali ukrasti...:icon_mad: nemam ti šta pametno za reći...
 
Član
Joj prijatelju svaki drugi passat je isto ovakav. Ima ih mali mil. Čisto sumnjam da ce ga netko prepoznati na otpadu ili na ulici. Bas je klasika.
Ali zelim ti srecu da ga nadjes
 
Član
Znam da je klasika, al ja ako tu vidim da je neko auto ukradeno, i odem na neki otpad i vidim slicno auto, ne kosta me nista pogledati, godinu proizv, ili pogleadti broj sasije slucajno i slicno. Iskreno se i ne nadam pronalasku auta, i nije neka vrijednost auta, al eto. Veci mi je cilj pronaci one koji to rade, nego pronaci auto. Al eto i to je skoro nemoguca misija, al ako se dosta ljudi ukljuci u to, ne samo u vezi ove teme, nego opcenito, tko zna mozda i bude kakvi rezulatata. Sto su oni pametniji od nas ? Nisu, ha ya.
 
Član
Šteta fin passat,a i fino para košta,ipak ga treba kupiti.A ti što to rade dabogda sve pare od zarade potrošili u lijekove ;)
 
http://hercegovina.info/vijesti/vijesti/crna-kronika/automafija-u-bih-vlasnicima-vracena-74-vozila-vrijedna-vise-od-1-5-milijuna-maraka#news_view
 
Član
ETOOOO GA MILI MOJI!!! Zove Policijska Stanica Mostar, danas. Auto pronađeno u Posusju. Kod zasad meni neimenovane osobe, al i to cemo saznat. Policija mi nista nije rekla kakvo je stanje auta jos, pa moram vidjet, jel u voznom stanju, il je unisten i slicno. Ili ako ima tko da je iz posusja samo da se provoza do mupa, auto je kod stanice valjda negdje, da mi javi jel auto u voznom stanju, jel bozbrava slomljena, i vise li kavke zice i slicno, da znam jel treba slepa ili mogu po auto. Ovi mi nista ne znaju objasniti.
 
Top