ukraden passat 5.5

ukraden passat 5.5

Član
Da ne otvaram novu temu, cujem da je bagra preksinoc pokusala ukrasti nekakvog audia kod Tibrine zgrade na stupu, valjda neko od stanara cuo i zovnuo policiju, naravno ovi pobjegli, covjek mi prica da su sa fantomkama bili, ne znam jel se gdje po medijima to spomenulo :-/
Fuj drzave
 
Član
samo da javim da je pronadjen passat na palima negdje na nekom parkingu...
stvarno zalosno sta su uradili sa auta...razbijena sajba,obijene brave,ukradeno puno stvari pa cak lanci za snijeg,trokut i te stvari,pa i pecenica...
zalosno al istinit:icon_sad:
pozdrav
 
Član
muha je napisao(la):
Autoalarm brand name is your friend...

jbg..

ovaj covjek ne lupa gluposti...njegov neki od alarma i zeder....zet u Zenici voza ima dva alarma cobra i zeder...jebi ga samo kombinacija ...ako vozis takva kola i osiguraj ga onda... zalosno je to al priviknite se Bosna je ovo
 
Član
bikeralex je napisao(la):
samo da javim da je pronadjen passat na palima negdje na nekom parkingu...
stvarno zalosno sta su uradili sa auta...razbijena sajba,obijene brave,ukradeno puno stvari pa cak lanci za snijeg,trokut i te stvari,pa i pecenica...
zalosno al istinit:icon_sad:
pozdrav

Katastrofa, ali eto hvala Bogu pa je nadjen, a to sto je razvaljeno polako ce se i popravit.
 
Član
Jbg, šta bi on, da ga nađe opranog i usisanog, ispoliranog,...? Jbt, koja je sreća samo pronaći svoje auto.;)
Baš mi je drago da je neko našao auto.:cool:
 
Član
kornjas je napisao(la):
Ajd dobro da je nađen, kakav takav...je li ga platio ili ga slučajno našao?

ma dobro je kakav takav...a nije slucajno dobio dojavu da je auto tu i tu,i covjek kljuceve i normalno otisao po njega ko da ga je i on ostavio tu...

OggyBoy je napisao(la):
Jbg, šta bi on, da ga nađe opranog i usisanog, ispoliranog,...? Jbt, koja je sreća samo pronaći svoje auto.;)
Baš mi je drago da je neko našao auto.:cool:

a jbg,najbolje bi bilo da nije ni ukraden bio...

menso je napisao(la):
pun je srece sto ga nasao to sto je osteceno je lako namijerit...

a jest sreca sto ga je nasao tu se nema sta reci....ma popravljen je vec i voza se normalno,samo mislim da ce sada na prodaju ici...et sta lopovi urade natjeraju cojka da proda auto koje ga je dobro sluzilo:icon_confused:
 
Top